Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato Tayfaya Gelir mi?

Sizce katılır mı?

• Kullanılan toplam oy
    394
Zoro’nun, Yamato dan üstün olduğuna dair bir sürü şey söylerim ama tek bir şey de yeter;

Ben odenim diye yırtınmasına rağmen Odenin kılıcı kimde kardeşim??? :ehe:

Sağdan soldan genç, potansiyeli yüksek, seksi, sevimli, sempatik ve temiz kalpli kadın karakter fırlıyor zaten One Piece'de.
Senin sevimli/sempatik vs. davranış olarak gördüğün şeyleri açıkçası ben ''şaklabanlık'' olarak görüyorum. Ki bu davranışları gösteren bir sürü tayfa üyesi mevcut. Bir fazlaya gerek yok. Güç ve potansiyel olarak bir nebze haklı olabilirsin de açıkçası o konuda da iki yıl sonrası Luffy ve diğerleri kısmında ikinci plana düşecek birisi. Yani tayfaya gelmesinin herhangi bir esprisini göremiyorum ya.

Üye silindi 1004

Sanji gibi furici olacağım galiba. Tayfaya gelmese bile kendisine kapım 7/24 açık.

Seni nefret ettiren nedir bu karakterden? :mad:
Öncelikle bu Oden çakması bizim tayfayla altı üstü ne kadar vakit geçirecek. Hani şey Oda'nın dediğine göre Wano'dan sonrası çorap söküğü gibi gelecek ve seri bitecek. Hikaye içindeki zaman dilimine göre bu ezik bizim tayfayla altı üstü kaç gün geçirecek? İki üç hafta bilemedin bir ay. Bizim tayfa artık oturmuş, bizimkilerle iletişimi kuvvetli bir dolu vakit geçirmiş dolu karakter varken bu ne alaka? Birden bire çıkageldi Oda karaktere altyapı bile hazırlamadı. Oden'in günlüğünü okumuşmuş. Oden'le ilgili bir şey okuyacağıma Fairy Tail ya da Bleach okurum daha iyi. Gerçi yok ya onu da yapamam.

İsterse tam tersi olsun. bir kere konfor alanından çıktık be Yubashiri. :/ Sevimli,saf ve güçlü bir kız. Saflığı baya fazla olsa da Oden'deki gibi sinir bozucu yapaylıkta da değil hem. Zamanla çözülür.
Güçlü falan değildir ya en fazla Sanji'ye denktir ya da ondan biraz daha güçlüdür. Zaten Jinbe gelmişken Sanji sallatıdayken daha da zorlamaz Oda bunu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık