Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yakaza anlamı nedir ve Yakaza cin kabilesi varmıdır.

GREENMUSTANG

Abi şimdi inanmayan biriyiz ama başımızan az olay geçmedi. Bu arada o olaylar pis yerlerde geçti ne alakaysa :D

@Wuma

Sen yetkili bir abiye benziyorsun :ehe: Benim sorum var ama, cevaplarsan sevinirim. ''Uyanıkken görülenler üstünde kişinin kendi varlık gölgesi düşer ki onu gerçeğinden bulanıklaştırır.'' Bunu nasıl yorumlamak gerekir? Şimdi benim gördüğüm bir olayda, daha yastığa başımı koydum anında uyumuşum ki asla bu şekilde uyumam. Uyur uyanık bir haldeyken kendimi tepeden izlerken buldum, yanıma bir gölge uzandı. Elini omzuma koyduğu anda uyandım. Şimdi bu senin bahsettiğin cinler mi oluyor, yoksa ünivesite tercih zamanıydı onun stresi mi? Bu alıntıladığım yer bunu mu kastediyor yoksa benim kuruntum mu? Eğer onlarsa, onları nasıl geri çağırabiliyoruz? Hoşuma gitmişti o durum :D

Evimizden taşınmıştık.2 arka sokağa.Yeni ev işte odada tek kalıyom o kadar rahat uyuyan adamdım.Her gece birileri geliyo sırayla ümüklüyodu ciddi ciddi.Kötü tarafı uyuyon uyanamıyon.2 sefer uyanıyon bakıyon uyanamamışın acayip şeyler.Uyuyon rüya görüyon cesetler var.Rahat biriyimdir bide taşınınca başladı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık