Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Y-0] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Etaplar adil bir şekilde mi ilerliyor?

• Kullanılan toplam oy
    50
1- Evet, tek karakter çıkmadığı takdirde değişiklik yapılabilmeli. Bide unuttuğum oldu sonradan degistirdim.
2-Farketmez.
3-Evet
4-Oy hakkı ilk etaplar icin mantıklıydı bundan sonra teke düşebilir. Hmm MOP 'un kaos fikri iyiymiş +1
5- Bir
6- Provokasyon olmayan bir oylama düşünülemez!
Gayet eğlendik oy toplama ve benzeri durumlarda zaten en fazla araya bir yere iki karakter sokulmuştur oda ileride son sıraya düşer.
7- 40 yapar ve favori karakter anketinin 1. yıl dönümükutlu olsun.

Aslında bunu yapmakta etik olarak sıkıntı yok. Sıkıntı aşırı ısrar edip favori karakter konusundan çıkıp arkadaşı kırmama anketine dönüşmesi. Benim açımdan bu konu da sıkıntı değil. Hatta eğleniyorum ama bazı kişiler durumdan memnun değiller işte :/
Oyların son ana kadar ucu ucuna olması falan heyecanlıydı aslında ama çok fazla oynandı oylarla. :/ Neyse.
Bu arada fırsat bulmuşken sorayım, Zoro'nun olduğu anket ne zamana? :D

1. Hayır
  2. Evet
  3. Bilemedim :D
  4. Oy hakkıyla ilgili daha önce demiştim en başta 2 kişi çıkacakken 3 oy kullanmak bana gereksiz geliyor :)
  5. Çıkacak kişi sayısı kadar işte :bilmem:
  6. -_-
  7. :(

İnsanların eğlenmesi açısından oy değiştirme olması iyi güzel ancak çok fazla oynanmaya başladı oylar üzerinde o çok hoş olmuyor. Bundan dolayı oy değiştirme olayı olmasın lütfen.
Kimin oyları gördüğü, kaç oy atıldığı falan farketmez benim için istediğin gibi yap. Ama oylar görünsün en azından insanlar birbirine takılarak eğlenir, konuda biraz canlı kalır.

6 olsun. En zor anket olsun.
Hacı yorumun arada kaynamış kusura bakma. Ve tutturdun. 6'da Crocodile var :D

Yeni anket ne zamana?
Şu konuda bazı şeyler netliğe kavuşsun öyle açacağım :D

Oyların son ana kadar ucu ucuna olması falan heyecanlıydı aslında ama çok fazla oynandı oylarla. :/ Neyse.
Bu arada fırsat bulmuşken sorayım, Zoro'nun olduğu anket ne zamana? :D
8 ve 9 dan birini seç ve sen belirle :D Şu an önce Luffy sonra Crocodile'ın olduğu anket var :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık