Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Xebec Kimdir?

Xebec Kim?

• Kullanılan toplam oy
    26
Yok yahu reenkarnasyon değil. Ama Roger ile Luffy benzer yani. İlla reenkarne kavramının dahil edilmesine gerek yok. . Tarzları benzeye futbolcuların birinin diğerine benzetilmesi gibi düşün. Ben Messi tarzı oynayan biriyim örneğin. Yaşım 18 bana yeni Messi diyorlar. Onun gibi soruyorum.
Sen Xebec'in Kaido ya da Teach olabileceğini düşünüyorsun bu nasıl olacak.

Bence bu muhabbet baştan yandı zaten.Miras alma muhabbeti diğer karakterlere sıçramaz umarım.Özellike çeviri doğru mu bilmiyorum ama Oden FB'sinde geçen ''Joyboy döndüğünde.'' sözü benim canımı sıkmıştı.Reenkarnasyon muhabbetleri çoğaldı ki gayet doğal , şeytan meyveleri bile reenkarnasyon yapıyor.Umarım seri öyle bir yöne çekilmez ama çekildiğinin bazı kanıtları ve verileri mevcut.

Seride en azından şeytan meyvelerinin reenkarnasyon yaptığı biliniyor.
Aslında bu muhabbet yeni de değil.Shanks şeytan meyvelerinin deniz şeytanlarının reenkarnasyon olmuş hali diyor.
Bu söz Buggy FB'sinden.
Bu arada bu bir söylenti ve bu söylenti Roger'ın gemisinde geçen bir söylenti olduğunu bilmekte fayda var.
Taa yıllar öncesinden beri Luffy,Roger'ın reenkarnesidir diye teori vardı hatta hala böyle düşünenlerde vardır.

Ben seride hiç bir insanın reenkarnasyonuna örnek görmedik diye böyle yazdım.

Tam anlamıyla olamazlar gibi. Ama yaşanan olayların tekrarı, tayfaların benzerliği ve ya kişiliklerin aynı olmasıyla bir ölçüde olabilirler.
Benzerlik olabilir ama,Xebec direk Kaido'dur ve ya Teach'dir demek çok iddaalı bir söylem.

Mantık çerçevesinde açıklayıcı bir görüş belirtmen gerek.

Ben bu konuyu sevmedim pek ya. Ama Teach her şekilde Xebec'i örnek alan birine benziyor, illa birisi yeni nesil xebec olacaksa o kişi teachtir

WGde konusunu gördüm, yazmak istedim.

Kaido'nun söylediği iki kişi var, ölümü hakkında özendiği. Roger ve WB. Bu kişiler arasında Xebec'in ölümünü saymıyor.

Ya kaptanı ölmedi ya da Xebec'in izinden gitmiyor ki ölümünü dahi Roger'dan ve WB'den aşağı görmüş.

Belki xebec savaşta ölmemiştir. Savaşta Roger onu hemen hemen öldürmüştür. Son anlarında Kaido ve xebec ağır yaralıdır. Xebec BM ye Kaidonun ömrünü ona aktarmasını ister. BM kaidoyu çocukları gibi görüp xeceb in dediğini yapmaz.

Bu sebeple Kaido xebec in ölümünü şerefli görmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık