Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] X-Men: The Animated Series (1992-1997)

Batman çizgi filminin konusunu görünce bunu açmak istedim. Zaten bu aralar baştan izlemeyi düşünüyorum. Çocukluğumuzun meşhur çizgi filmlerinden biridir bu. Eski bir yapım olduğu için maalesef yüksek kaliteli hali yok. Keşke restore edilseydi.

BİLGİ.
X-Men, (X-Men: The Animated Series olarak da bilinen) bir Amerikan televizyon çizgi dizisi. Birleşik Devletler'de 31 Ekim 1992'de Fox Network'e ait Fox Kids kanalında cumartesi sabahı kuşağında yayınlanmaya başlamıştır.

X-Men Marvel Comics'in X-Men'in çizgi dizi olan gösterimindeki ikinci girişimidir. Bundan önce 1989 ve 1992 arasında birçok kez yayınlanan ve yetersiz kabul edilen[kaynak belirtilmeli] yarım saatlik deneme yayınıyla "X-Men: Pryde of the X-Men" gösterimdeydi. X-Men'in popülerliği ve başarısı (Fox Kids 1992–93 sezonunda yayınlanmaya başlayan Batman: Animated series ile birlikte) 1990'ların popüler çizgi romanlarının çizgi filme uyarlamalarının başlamasını sağladı.

Kaynak.
Wikipedia

En sevdiğim çizgiroman serisi. Çizgi filimini bana abim söylemişti. Yayınlanacağı günü iple çekmiştim. Çok güzel bir serildi. En iyi jeneriğe sahip çizgi filmdi benim için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık