Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Witch King (LotR) vs Night King (GoT)

Hangisi keser ?

• Nazgüllü amca

Kullanılan: 21 38.2%
  • Ciritçi dayı

Kullanılan: 21 38.2%
  • İki farklı evrenden karakterlere vs konusu mu olur be ?

Kullanılan: 10 18.2%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 3 5.5%

• Kullanılan toplam oy
    55
Hatırladığım kadarıyla ne kitaplarda ne de filmlerde Witch King olağanüstü bir güce sahip değildi. Night King’in gücünü tam olarak görebilmiş değiliz ancak onun büyü kullanıcısı olduğunu biliyoruz. Büyü ve büyülü eşyalar Witch King’e çok rahat zarar verebilir. Night King diyorum.

Ayrıca yukarıda bir arkadaş bahsetmiş, Witch King kötü karekterin yancısının yancısı. Night Kin ise,binlerce yıllık bir misyonu tek başına sırtlıyor.

Son düzenleme:
Lich king olaya nasıl dahil oldu anlamadım ama lich king nk benzeri bir karakter. İkiside ölüleri diriltir ama lich king giydiği itemlerle nk yi öttürür neyse asıl vs ye gelelim. Kehanete göre witch kingi hiç bir erkek öldüremeyecekti, tolkien witch kinge böyle uber bir güç bahsetmişken:ehe: night kingin cinsiyeti hakkında yanılmadıysak, winner wk olur

Night kingde cinsiyet aramak gereksiz.
WK bir meşale ateşi ile nakavt olacak karakter.

Uzaktan mızraklar NK reis.

Lich king olaya nasıl dahil oldu anlamadım ama lich king nk benzeri bir karakter. İkiside ölüleri diriltir ama lich king giydiği itemlerle nk yi öttürür neyse asıl vs ye gelelim. Kehanete göre witch kingi hiç bir erkek öldüremeyecekti, tolkien witch kinge böyle uber bir güç bahsetmişken:ehe: night kingin cinsiyeti hakkında yanılmadıysak, winner wk olur
Ölümden beter sonlar var sandığa koyup westeros turu attırır ona :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık