Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marineford Edward Newgate vs. Shanks

• Konbuyu başlatan JamesLogan
  • Başlangıç tarihi

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    195

Outlaw

Beyazsakal parçalar. Gençliğinde Roger'a denk, ihtiyar hasta halinde "dünyanın en güçlü adamı."

Shanks diğer kolunu da WB'ye kaybeder. Bu anket üye oldum olalı en aykırı düşündüğüm anket olabilir. Unvanlı WB'nin galip geleceğine kesin gözüyle bakıyorum.

Shanks 98 oy 71.5%
Whitebeard 35 oy 25.5%
Berabere 4 oy 2.9%

Shanks diğer kolunu da WB'ye kaybeder. Bu anket üye oldum olalı en aykırı düşündüğüm anket olabilir. WB'nin galip geleceğine kesin gözüyle bakıyorum.

Shanks 98 oy 71.5%
Whitebeard 35 oy 25.5%
Berabere 4 oy 2.9%
Shanks bugün çıksa dese falanca benden güçlüdür gene anket kaybetmez, değişik bi tip Shanks, valla saygı duymaya başladım adama :sapkali::sapkali:

Shanks bugün çıksa dese falanca benden güçlüdür gene anket kaybetmez, değişik bi tip Shanks, valla saygı duymaya başladım adama :sapkali::sapkali:
Bir olayını görsek neyse de adama unvanlı WB ile Kaido'yu aldırıyorlar. :confused:
Birkaç kişi dese tuhafıma kaçmaz ama çoğunluğun böyle düşünmesi ilginç.

Oyaji san kazanır burayı.

Big Mom'da zaten kendisinden ve diğer yonkoulardan yukarıya koyuyordu Beyazsakal'ı.

"Lola'nın evliliği gerçekleşseydi Shanks'ı, Kaido'yu, hatta ve hatta Beyazsakal'ı bile indirirdim."

Boynuzun kulağı geçmiş olma ihtimali bile varken Shanks alamaz diyeceklerim Roger ve WB'nin en güçlü olduğu halidir. Bu da MF olamaz.

Sanırım Shanks forumda en çok 2.sıraya konulan karakter. Yani favori bir karakterden sonra gelen 2. en çok sevilen karakter. Ki benim için de öyle. Bu sebeple anket kaybetmiyor.

Ama ben Kaido'da olduğu gibi burada da karşı tarafa veriyorum. Babalık kazanır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık