Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Westworld (2016-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 4 80.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Yavan ama heyecan uyandırıcı. Ciddi vaatleri var ileriye dönük.
Arnold ve Bernard'ın tuhaf bilinç ilişkisi, William'ın oyunu, çok önemli olan host, Ford'un bilinci.

Bu arada ben uzak doğuluları çok karıştırıyorum. :oleyo: Japon dedim ama Çinli de olabilirler. Bobin Çinli dedi kaldım öyle.
Kore!

Son yemek diye gönderme yapayım dedim. Hakikaten öyle oldu. :oleyo:
Dostum sen ingilizcemi izliyosun yoksa altyazılımı .ilk bölüme nehirin çevirisinden izlediydim sonra eşşekherifin çevirisinden izledim baya farklı geldi.Bu hafta direk essekherifden izledim daha hoş geldi gözüme .Senin ing. baya iyi olduğu için hangi çeviriyi önerirsin .Tşkler.

Dostum sen ingilizcemi izliyosun yoksa altyazılımı .ilk bölüme nehirin çevirisinden izlediydim sonra eşşekherifin çevirisinden izledim baya farklı geldi.Bu hafta direk essekherifden izledim daha hoş geldi gözüme .Senin ing. baya iyi olduğu için hangi çeviriyi önerirsin .Tşkler.
Eşekherif daha iyi çeviriyor ama aralarında geçen münakaşa da görüldüğü kadarıyla epey dandik bir insan olduğunu gösterdiğinden onu tercih etmedim ben. İngilizcem o kadar iyi değil; çoğunlukla anlasam da altyazıyla izlemek kafamı daha az yoruyor. Bu sebeple Nehirin ve Irmak'ın çevirisini tercih ettim ama tekrar söyleyeyim eşekherif daha iyi çeviriyor.

gerçekten öyle
ama bir yeri yanlış anlamış olabilirim samurai abimiz Miyamoto Musaşi mi yoksa ben mi yanlış anladım orayı benziyorda adam :D
Vagabond'daki eleman degilmiydi o:) bende ismi duyunca irkildim bian.Bölüm baya kanlı ve vahsiydi beğendim bu bölümü .Izlerken anime izliyormuş gibi hissettim Shogun falan iyidi baya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık