Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'daki Zoro Hakkında

Wano'da Zoro'dan bu tarz davranışlar görebilir miyiz?

• Kullanılan toplam oy
    128
O kısım Sanji'nin saflığı ve biraz da acizliği.Zoro öyle bir duruma düşmez çünkü o seçimi yapacağına savaşır ve en kötü ölür.Hadi savaşamadı da etkisiz hale getirildikten sonra zorlandı diyelim.Sürekli stres ve tetikte bekleyerek sürdürür rolünü çıkış yolu ararken.O haldeyken aptalca hayaller kuracağını sanmıyorum hatta sürekli sinirli olur bence.
Katılıyorum sana benimde Zoro'dan beklentim bu yönde zaten.

Yapmaz. Kesinlikle yapmaz. Sanji olayı ortaya atılırsa ve Zoro kendisiyle çelişmezse tayfayı terk eder. Ama tayfayı terk etmesi bile arc sonu olur. Arkadaşlarını yarı yolda bırakıp gitmez. Tüm her şey biter. Adadan ayrılma vakti gelir. Zoro der siz yolunuza ben yoluma, hadi eyvallah. Kuina ortaya çıksa ve canı tehlikede olsa bile. Zoro düşmana güvenecek kadar aptalca hareketler yapmaz. Adamın sözlerinden bunu anlayabilirsiniz. Tam yazamayacağım ama "Hayat seni itip kaktığında, sende onu it." tarzı bir cümle.

Kendi gücümün yettiği yere kadar yaşarım diyor adam. Burada bitecekse gücüm bu kadarmış. Yani bu adam kendi gücüne güveniyor. Hiç olmadı, arkadaşlarının gücüne güveniyor. Ama bu adamında çok önemsediği ince çizgileri var. Bu konularda da haklı.

Ellerine sağlık:respect: on numara konu olmuş.

Şimdi düşünüyorum Zoro odunun önde gideni, kaptanına neredeyse tapan, tayfa için her şeyi yapabilecek biri. Ancak bu arc Oda'nın Sanji'ye neler yaptırdığını gördük. O yüzden şüpheliyim. Kararsıza attım oyunu. Umarım bir Robin+Sanji vakası daha çıkarmaz. İyice bayar artık. Aynı zamanda Oda'ya senaryo konusundaki güvenimi de azaltır. Kuina da çıksa başka biri de çıksa Zoro'dan böyle hareketler görmeyelim.

Herkes tayfayla sinancak diye bir kaide yok. Zaten aynı şeyi bir zahmet Zoroya da yaptirmasin. Ne la bu teker teker herkese aynı terane derim. Ve Oda gözümden düşer.

Zoro benzer bir olayın ortasında kalırsa zerre tereddüt etmez Luffy ile hareket eder ya da en kötü senaryoda bile çeker Sandai Kitetsu'yu kendi böğrüne saplar kimseye yamuk yapmaz :cool:

Bu Arc Sanji üzerinden anlatilmasa eğer kimse Sanjinin bunları yapacağına ihtimal vermezdi. O yüzden büyük bir kesim Zoronun bu tarz hatalar yapmayacağına ikna olmuş vaziyette. Ha bana kalırsa da yapmaz. Ama E. Oda bu illa ki psikolojik bir baskı yarattiracaktir Zoro üzerinden. Sanjinin vaziyetine düşürmez diye düşünüyorum, dusurmemeli de bence. Zoro tayfanin diregidir benim için onun bu tarz yanlışlara reyting için sokulmasını istemem.

Zoro benzer bir olayın ortasında kalırsa zerre tereddüt etmez Luffy ile hareket eder ya da en kötü senaryoda bile çeker Sandai Kitetsu'yu kendi böğrüne saplar kimseye yamuk yapmaz :cool:
Seppuku yapar diyorsun:D. Zoro'ya da Kuina ile sınayabilir belli mı olur. Tayfadaki bazı kişiler için çok değerli kişiler vlar
Luffy-Shanks Zoro-Kuina Sanji-Zeff vb

Zoro sırf Kuina'ya benzediği için tashigiye karşı zayıf düşüyor. Nede olsa yazarımız Oda dram kasmayı seviyor Zoro'yu da sınayabilir. Böyle düşündükten sonra Zoro'nun karakteri aklıma geliyor olmaz o iş diyorum. Herhalde en kararsız kaldığım anket:hoo:. İyi ki kararsızım şıkkı var

Bu Arc Sanji üzerinden anlatilmasa eğer kimse Sanjinin bunları yapacağına ihtimal vermezdi. O yüzden büyük bir kesim Zoronun bu tarz hatalar yapmayacağına ikna olmuş vaziyette. Ha bana kalırsa da yapmaz. Ama E. Oda bu illa ki psikolojik bir baskı yarattiracaktir Zoro üzerinden. Sanjinin vaziyetine düşürmez diye düşünüyorum, dusurmemeli de bence. Zoro tayfanin diregidir benim için onun bu tarz yanlışlara reyting için sokulmasını istemem.
Sende kararsızsın yani:good:

Zoro bu böyle hareketlere gerk yok Wano'da iradesi üzerinden gidicektir ne zamandır zorlanmıyor iyi etki bırakır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık