Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Wano'da Sekiz Minare

Güzel teori.

X-Drake'in esinlenildiği korsan Sir Francis Drake'in İngilizce vikisinde lakabı şöyle yazılmış. Oda oraları karıştırıyorsa devrimci dahi çıkabilir.

El Draque (Spanish), Draco (Latin, "The Dragon")

Ayrıca

Köpek- İnuararashi
Sülün- Marco ya da Aokiji
Maymun- Luffy olabilir. Başka var mıydı ?

Teşekkürler,Drake'ten farklı bir seyler bende bekliyorum. Ama Oda'nın nereyi karıştırdığını kestirmek zor. İnu-aokiji-Luffy versiyonunu biliyorum bende sadece.

310. bölümde şunu çizmiş olması da güzelmiş.

Bu arada 8 ırk da denilebilir belki de. O zaman devler falan garanti olur.

Sir Francis Drake, verdiği en büyük savaşta çok büyük bir fırtınanın ortasında kalır. Fırtına o kadar şiddetlidir ki, ayakta durmak mümkün değildir. Uçup denize fırlamamak çok güçtür. İşte o zaman tayfasına, karşı donanmanın aralarında bulunan kendi gemilerinin yakılması emrini verir. Rüzgarın şiddetiyle, kendi gemileriyle birlikte düşman filosu da küle döner. Yani bir nevi düşmanı içeriden fethetmiştir. Ayrıca bu savaşta sağ kolu görevinde John Hawkins vardır. Hawkins ve Drake sanırım şu an aynı adada.

Güzel konu tebrik ederim.

Son düzenleme:
Sir Francis Drake, verdiği en büyük savaşta çok büyük bir fırtınanın ortasında kalır. Fırtına o kadar şiddetlidir ki, ayakta durmak mümkün değildir. Uçup denize fırlamamak çok güçtür. İşte o zaman tayfasına karşı donanmanın aralarında bulunan kendi gemilerinin yakılması emrini verir. Rüzgarın şiddetiyle, kendi gemileriyle birlikte düşman filosu da küle döner. Yani bir nevi düşmanı içeriden fethetmiştir. Ayrıca bu savaşta sağ kolu görevinde John Hawkins vardır. Hawkins ve Drake sanırım şu an aynı adada.

Vaaaaaaaaaay. Bağlantılar, bağlantılar.

Güzel bağlamışsın.Zevk aldım okurken.
Sir Francis Drake, verdiği en büyük savaşta çok büyük bir fırtınanın ortasında kalır. Fırtına o kadar şiddetlidir ki, ayakta durmak mümkün değildir. Uçup denize fırlamamak çok güçtür. İşte o zaman tayfasına, karşı donanmanın aralarında bulunan kendi gemilerinin yakılması emrini verir. Rüzgarın şiddetiyle, kendi gemileriyle birlikte düşman filosu da küle döner. Yani bir nevi düşmanı içeriden fethetmiştir. Ayrıca bu savaşta sağ kolu görevinde John Hawkins vardır. Hawkins ve Drake sanırım şu an aynı adada.

Bir çırpıda okudum. Çok başarılı. Ellerine sağlık.
Çok teşekkürler.

310. bölümde şunu çizmiş olması da güzelmiş.

Bu arada 8 ırk da denilebilir belki de. O zaman devler falan garanti olur.
Evet haklısın. Devler ve cüceler üzerine düşüneceğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık