Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'da Öleceğini Düşündüğünüz Karakterler

Kim/ler Ölür ?

• Kullanılan toplam oy
    118
Bu arc kaido ölmezse luffy önce zoroyu sonra kendini öldürsün :/. Sadece adamın bayılmasını görmek beni üzer
Sana daha kötüsünü söyliyim. Kaido bayılır, denizciler gelir kendisini kontrol altına alır. Lütfü son savaşta Kaido'yu serbest bırakır ve Kaido Lütfü'nün yanında savaşır. Buni yazarken bile mideme kramp girdi ??

Konuya gelecek olursak en az 3 karakterin ölmesini isterim. Üçten aşağısı kurtarmaz.

Orochi'nin öldüğünü düşünen adam sayısı sitede toplasan on kişi falandır, belki o kadar bile çıkmaz.
2 sene önce eylülde 16 kişi oy kullanmış. ne zaman oy kullanıldığını görsek oroçi öldüğü için mi bu oyları arttı onu da analiz ederdik aslında. bak mesela inu ve nekonunda oyları artmış, neden acaba :d

Orchi ve Kanjuro'nun kordonu birbirine bağlı diye düşünüyorum. Orochi dirilirse Kanjuro da dirilir. İkisini de beklenmedik şekilde devreden çıkardı. Yine beklenmedik (!) şekilde devreye sokabilir.
Açıkçası arcta odaklanması gereken çok şey varken ben beklemiyorum yaşamalarını. Yaşamaları gereksiz şu an. Çünkü eğer yaşıyorlarsa yendien ölümleri dramatik diayaloglarla süslencek demektir vs.
Tek düşündüren şey CP0 arctaki rolü.. Orochi'nin meyveye çok takılmıyorum çünkü Oda'nın yapmadığı şey değil. Bir şeyi döüşündürmek için 10 yerden işaret eder sonra hop aksini yapar. Yani Orochi'nin kolay ölmeyeceğini düşündürten bir meyve veriyor. Debjiro ile Zoro ile vs yüzleşmesi ihtimalini ortaya koyuyor. Sonra Kaido tek hamlede canını alıyor..

Ama dediğim gibi Cp0 olayı düşündürtüyor.

Chopper aslında sızıntı doğru olup ölebilir.Hayali imkansız gibi birşey zaten bu şekilde aradan çıkarabilir ve Hiluluk’un kiraz çiçeği teması da japonya kültürü.Chopper bu arc ya o ilacı burada bulur yada ölür.İkisi birden de gerçekleşebilir.

Orochi şuan büyük ihtimalle yaşıyo ama arc sonu yaşama ihtimali yok benim gözümde. Jack da temizlenir. İnu ya da Neko ikilisinden biri benim gözümde kesin gitçek. 1 ülkeye 2 kral fazla yanlarında İzo ve Kinemon da gidebilir. Kin giderse baya dramatik bi sahne konabilir hem Momonun gelişimine etkisi olur. Ashura Doji abimiz de gitsin zaten fazlasıyla savaş görmüş. BM tayfasından ölüm beklemiyorm. BMnin elbafa kadar sağ kalmasını bekliyorm. Lawın da amacı işi gücü bitti o da ölebilir ama Odanın çok sevilen bi karakteri öldürmesi zor. Yaparsa da final arcında yapar bu tarz hareketleri.

2 sene önce eylülde 16 kişi oy kullanmış. ne zaman oy kullanıldığını görsek oroçi öldüğü için mi bu oyları arttı onu da analiz ederdik aslında. bak mesela inu ve nekonunda oyları artmış, neden acaba :d
Dur bak daha oy kullanmamışım ben. Orochi, Inu- Neko başka var mı reis? :D

Bu arada ankette yok sanırım ancak ölme ihtimali en yüksek gördüğüm karakterlerden biri Denjiro. Ölürken görevini yerine getirdiği için yüzü eski haline gelip gülümseyecek vs.

Dur bak daha oy kullanmamışım ben. Orochi, Inu- Neko başka var mı reis? :D

Bu arada ankette yok sanırım ancak ölme ihtimali en yüksek gördüğüm karakterlerden biri Denjiro. Ölürken görevini yerine getirdiği için yüzü eski haline gelip gülümseyecek vs.
hmm. ben odanın yerinde olsa jacki öldürürdüm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık