Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Wano'da İkinci İhanet! Kuzan, Moria ve Perona

Karne

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Law'un kesinlikle birilerinden bir güvencesi olmalı, bu bir korsan mıdır, yoksa hükümet midir, bilemiyorum. Yoksa bence bu karakter tek başına buralara kadar gelemezdi bile. Tayfası tayfa değil, Luffy'ler olmasa ikinci bir güveneceği adamı yok la herifin.

Sizce mümkün mü kelimenin tam anlamıyla tek başına buralara kadar gelebilmek?

Bizim kuzan mümkün değil wanoya gelmesi bence onun bilemediğimiz bir ajandası var mümkün değil marineye ihanet etsin.Biliyorsunuz ki sengoku ile kong sohbet esnasında benim yerime kuzan gelmeli demişti lakin kendisinin karşısına magma boy çıktı ve kayıp etti bence o gün itibaren sengoku ve kong irtibata geçti ve yeni bir görev verdiler.Bundan kesinlikle bizim 5 elder konseyinin haberi var.

Kuzan'ın kılıç timinden değil de devrimcilerden çıkacağını düşünüyordum Smoker ile konuşmasından bu yana. Umarım kılıç timi ( haliyle WG'ye bağlı birileri ) değil de dışarıdan bir güçle Wano arcı biter.

Lawın hain olduğunu düşünmüyorum. Luffynin kalbi akainunun yumruğunda yanınca lawın luffye kendi kalbini verdiğini ve hasarlı olan luffynin kalbini kendisine monte ettiğini düşünüyorum. Shambles ile kolayca yapabilir. Lawın staminasının kondisyonunun bu kadar düşük olmasının sebebi de luffynin yanmış yarım kalbiyle dövüştüğü için. Doffyle köprüde yaptığı dövüşte 3-5 room açıp yoruluyor. Genelde de öyle aslında çabuk yoruluyor. Lawın kaidodan istediği başka bişey var çıkacak ortaya. Aokiji olayına gelirsek sen morianın geliceğini söyleyince kafama dank etti bazı şeyler. Wanoda kaidonun adasındaki dev katanayı hatırladınız mı☺. Moria luffye zombileri vermesin mi yine. Sonra nightmare luffy o katanayı kaidonun kafaya kafaya vurmasın mı? Aokiji gelirse kime dalar? Bigmomdır kim olcak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık