Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Wano'da İkinci İhanet! Kuzan, Moria ve Perona

Karne

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ellerine sağlık. İkinci hayin Cinbey. Big Mom'la iş birliği yaptı, Mom'da hayatını bağışladı. Luffy'leri Mom'ın ayağına götürecek. Çift taraflı ajan.

Kanjuro hain çıkana kadar herkes Law hain diyordu şimdi Kanjuro olduğunu öğrendik 2. Hani Law diyorsunuz salın bir çocuğu

Law'un planin ben ilk baslarda Luffy'e ihanet oldugunu dusunuyorum. Law Doffy'i indirebilmek icin Dressrosa'da Luffy'e ihanet edip Kaido'nun Doffy'i dovüp Cora-san in intikamni alacakti fakat planları farkli gitti Luffy Doffy'i indirdi ve aslinda plani Luffy'e ihanet etmesine gerek kalmadan gerceklesti. Bu olaylar olurkende Mihawk'in MF'de bahsettigi olay gerceklesti ve Law Luffy'nin bir dostu oldu buyüzden Law'un Luffy'e bu saatden sonra ihanet edecegini düsünmuyorum. Law PH'de ejderler hakkinda birseyler arastirdi ve Kaidonun bir ejderha oldugunu biliyordu yani Law Kaido'u gercekten indirmenin bir yolunu arastirdi ve bununla ilgili bir plani var. Drake ile Law birseyler planladigina eminim bir sekilde Drake Luffy ve Law'un Kaido ya ulasmasini saglayacak ve Law da Kaido ile olan planini devreye sokacak.

Birde bu Aokiji olayini anlamadim neden ve nereden cikcak tam olarak bu Kuzan.

Üye silindi 5781

Aokiji dışında mantıklı. Ben bunu casus/hain analizimde belirtmiştim. X Drake'in bağlı olduğu casus birliği Denizcilere bağlı. Gorosei'ler Aokiji'nin BB'nin yanına geçtiğini Akainu'ya söylemişti.Akaiunu'da Aokiji'nin denizcilerden ayrıldığını Goroseilere söylemişti.
Yani Aokiji'nin X Drake ile plan yapması pek mantıklı değil.

Wano'da ikinci bir hain olduğunu düşünüyorum. Özellikle 9 Kızıl Kın arasında.

Law da korsan olmayabilir. Bana hep manasız gelmiştir korsan olması.

Herkes yanlış anlamış.

Mangadan sayfaları ve diyalogları görmem lazım. Law'ın surat ifadesini gösterirsen, Aokiji-Smoker diyaloğunu gösterirsen, Moriah ve Perona'nın katılacağı ile ilgili bir şeyler görebilirsem yorum yapabilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık