Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'da İki Yonko Düşer mi?

İki Yonkou Düşecek mi?

• Evet

Kullanılan: 28 38.9%
  • Hayır

Kullanılan: 44 61.1%

• Kullanılan toplam oy
    72
  • Anket kapatılmış .
Emin misin? Çünkü bana seriyi yavaşlatmış gibi geldi tam aksine. Senin dediğin denklemde direkt Wano'ya gidilecekti ve Doffy oradayken aradan çıkacaktı. Onun yerine Doffy'e devasa bir arc harcandı.

Gerçi Oda tam olarak ne dedi bu da önemli.

@prokiritya bizi aydınlatırsan hoş olur :D
Burada konuşulmuştu o da. Nereden alınıp konuşulmuştu onu bilmiyorum ama bilen aydınlatır. :D
Ve evet bence de bu şekilde olması hızlandırmış gibi gelmiyor, ortaya saçma bir denklem çıkıyor. :dd

Dostu dosta düşman etmiş şirret karı.İstemeyiz bir daha kalsın :artiz:
Belki de Killer ile öyle tanıştı. Ama yoluna Killer ile devam etti. :D

İki Yonko da düşer bütün dünya çalkalanır Marco, Kid, Law gibi isimleri kendi safına çekmiş olan Luffy Yonko olur, ödülü de Karasakalın şimdiki ödülünü ucu ucuna geçer. Ama Karasakal yerinde durmamıştır tabi Wano bitince Karasakalın çok büyük bir şey yaptığını öğreniriz ödülü 3 4 milyar olmuştur.

Kaido düşecek, bir Amiral yakalayıp impel down'a atacak Yonkoluğu da gitmiş olacak. Big Mom da bir sekilde yenilecek ama yakalanmayacak Yonko olmaya devam edecek.

Bu arada konuyla ilgili fikrimi beyan edeyim.

Doflamingo teee seneler önce korsanlar kralı tahtı için büyük bir savaşın çıkacağını ima etti. Bu savaş taraflarının kim olacağını hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla diğer taliplerin de aradan çıkması lazım bir noktada. Korsan ittifakı Kayalar eskilerini ortadan kaldırırken Teach de Shanks'in ipini çekecek. Oda seriyi kısa sürede bitirmek istiyorken bence Big Mom ile arc kötüsü olarak daha fazla uğraşmaz.

Emin misin? Çünkü bana seriyi yavaşlatmış gibi geldi tam aksine. Senin dediğin denklemde direkt Wano'ya gidilecekti ve Doffy oradayken aradan çıkacaktı. Onun yerine Doffy'e devasa bir arc harcandı.

Gerçi Oda tam olarak ne dedi bu da önemli.

@prokiritya bizi aydınlatırsan hoş olur :D
Evet doğru, Doflamingo ilkten Kaido'nun en güçlü müttefiki olarak düşünülmüş ondan sonra vazgeçilmiş. Oda bunu Cilt 98 SBS'sinde söyledi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık