Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Tayfaya Katılacak Kişiler-Ordular-Silahlar

Kim ve Neler Katılır-Kullanılır?

• King

Kullanılan: 1 2.6%
  • Queen

• Jack

Kullanılan: 0 0.0%
  • Who's Who

• X Drake

Kullanılan: 12 30.8%
  • Black Maria

Kullanılan: 3 7.7%
  • Sasaki

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ulti-Page One

Kullanılan: 4 10.3%
  • Shinuchi (Hawkins,Apoo ve Diğer Elitler)

Kullanılan: 2 5.1%
  • Numbers

Kullanılan: 2 5.1%
  • Canavar Korsanları Ordusu

• Samuraylar-Minkler-Yamato

Kullanılan: 26 66.7%
  • Beyazsakal Korsanları

Kullanılan: 14 35.9%
  • Tayfa o silahları,sanayileri ve gemileri kullanmaz,Wano'da bırakırlar.

Kullanılan: 13 33.3%
  • Tayfa bütün o silahları,sanayileri ve gemileri kullanır ve kendini geliştirir.

Kullanılan: 9 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    39
Denizcilerde çok büyük bir deprem görüyorum. Drake de Smoker, Coby, Fujitora gibi denizci tarafındaki desteklerimizden biri olacak. Luffy'ye katılmasalar bile son savaşta kesinlikle taraf değiştirecekler gibi duruyor.

Wano'da kim katılır ?

Yamato. Cepte. Hatta tayfada büyük ihtimalle.

Fabrikada yapılacak silahlar samuraylarla birlikte yanımızda olacaktır.

Numbers'ları bekliyorum. Apoo'nun zoruyla Kaido'nun yanında savaşıyorlar gibi duruyor. Aynı hükumetin kandırmasıyla Enies Loby'nin kapısında duran devler gibi olacak bunların sonu.

Yeter. Fazlası anlamsız ve saçma olur.

tayfaya katılım olmaz, filoya katılımlar olabilir, drake smoker gibi luffy ile yakınlaşır.
yeni silahlar, özellikle kairoseki poweruplar olacaktır. alliance biter, supernovalar ayrılır.

Felsefesinde yok ama ihtiyacı olacağı ve Luffy ile beraber dövüşecekleri kaçınılmaz bir gerçek daha büyük savaşlarda 11 kişiyle saldıracak hali yok
dostum şu heriflerin yaptıklarına bi bak istersen. wanoya olanları tekrar anlatmama gerek yok. doflamingonun tayfasından filoya katılan oldu mu? oradaki 5000 kişi mağdur olan insanlar ve tayfalarıydı. samuraylara gelince, adamlar yıkılmış bi devleti yeniden kuracak, ülkeyi açacaklar. shogun'un uşakları büyük korsan savaşına gelip hükümete karşı savaşabilir mi? minkler belki gelir, yardıma. beyaz sakal korsanları da gelecek ama kendileri için zaten. filoya katılmak ne alaka?

Filo derken tayfadan mı bahsediyorsun yoksa bildiğimiz filodan mı ?
dostum şu heriflerin yaptıklarına bi bak istersen. wanoya olanları tekrar anlatmama gerek yok. doflamingonun tayfasından filoya katılan oldu mu? oradaki 5000 kişi mağdur olan insanlar ve tayfalarıydı. samuraylara gelince, adamlar yıkılmış bi devleti yeniden kuracak, ülkeyi açacaklar. shogun'un uşakları büyük korsan savaşına gelip hükümete karşı savaşabilir mi? minkler belki gelir, yardıma. beyaz sakal korsanları da gelecek ama kendileri için zaten. filoya katılmak ne alaka?

Ne yani şimdi büyük bir savaş çıksa wanodan Luffy ye destek gelmeyecek mi bende tayfaya kimse katılmaz diyorum (Yamato katılır belki) yukarıda yazan isimler tayfaya katılacak diyen arkadaşın psikolojisine baktırmak lazım o ayrı @Amiral Sakazuki alınmak yok kardeşim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık