Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Wano - Demokrasi Oylaması (Şogun Seçimi)

Wano Seçim Sonuçları

• Kullanılan toplam oy
    104
Ekibe bak... Tersten Şampiyonlar Ligi gibi.
Kütüğümü değiştirme şansım varsa değiştiririm hee ama yoksa Orochi'ye atarım. Hem kurulu düzenimiz var hem de adam 20 senedir yönetiyor ülkeyi. İstikrar önemli :)

Edit: Affedersiniz ama efendisinin kızını yeni shogun'a peşkeş çeken, 20 senede 200 adam toplayabilen ve savaş sırasında tek yaptığı Sasaki'yi ağaca bağlayıp mekanı terk etmek olan Denjiro'ya oy atanlarla benim oyum bir mi? YSK'ye başvurup verdiğim oyu geri almak istiyorum. Gitmeyeceğim seçime.

Son düzenleme:
Tiplere bak Allah aşkına dkdkd. Bu Wano halkı hangi günahın bedelini ödüyor acaba? Ne yaptınız oglum siz? Kutsal mekanda Oden gibi oryantal mi yaptınız? Ryuma heykelinin önünde uzun eşek mi oynadınız? Shusui ile soğan mı doğradınız?
Neyse Orochi Başgana bastım

Orochiye çok haksızlık yapıldı. Adam halkı için Dünya Hükümetine kafa tuttu, ajana silah sıktı. Halkının mutluluğu için, kimse üzülmesin diye herkese smile yedirdi, milletin yüzünü güldürdü. Hala yaranamiyor inanılmaz. :)

Oroçi progresif bir liderdi. Ülkeyi kalkındırdı denemez fakat altyapı hazırladı. Hükûmet ile ilişkileri güçlendirdi. Bu denli muhafazakâr bir ülkede bunları yapmak çok büyük başarı. Tek problemi despot, patriyark ve kötü niyetli olmasıydı. Bu reformlara şahit olmuş fakat iyi niyetli ve vatansever Denjiro ülkeye ilaç gibi gelecektir. Patriyarki sorunu bunda da devam eder, adam pezevenk.

Gerçekten momoyla diğerlerini karşılaştırıyor musunuz?

Nika'dan sonraki en donanımlı karakter, diğerleri baya sönük kalıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık