Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu domuz ikiye bölündükten sonra nasıl ölmemiş?
tamamen bölünmemişse dikerek kurtarabilrsin bunu herkes bilir, bu kadar basit bişeyi açıkladığıma inanamıyorum. domuzun midesindekileri kurtaracak kadar kesmiş, adam uzman.

aynısı kaidouya da olacak. kaidou 9kın yenip yiyecek, sonra zoro kellesini uçurunca çıkacaklar... keza bu da wanonun kurtuluşunun bi temsili, wanoyu yutmuş ejderin karnından çıkmak...................çö..ç...

Diğerlerine göre daha kolay bir şekilde şu önde diyebileceğim biri yok bölümde. Kiku'nun kararlılığı, Kinemon'un Kaido'ya verdiği ayar ve Yamato'nun karizması arasında kaldım. Bir de dünyanın en orijinal meyvesini yemiş horoz adam aklımı çeliyor ama şıklarda yok :D Yonko tarafından kolu kesilmesine rağmen gülen Kiku diyeyim bari.

Kiku, Yamato ve Queen arasında kaldım. Muhtemelen Yamato zaten bir sonraki bölümde parlayacak. O yüzden onu eledim.
Kiku ve Queen'den hangisi daha iyiydi diye düşündüm. Oldukça parlamışlardı seçmesi zordu. En sonunda "Kolu kopan ama yarası dağlanırken gıkını bile çıkarmayan Kiku'ya şimdi oy vermezsem ne zaman oy vericem" dedim. Kiku'yu seçtim.
Bu bölüm gayet güzel bölümdü aslında.

Quenn; bu bölümde birçok dost ve düşmana cok büyük zarar verdi. Ayrica bir çok insani bir şekilde yönlendirdi. Ortada bir kaos oluşturdu. Birçok önemli ismi ikac peşinde de kosturuyor. Daha ne yaosin yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık