Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
odenin denizden çıkarkenki hali kutsal ejderi andırdı hayret :d bu bi gönderme mi oda efendi?

Orta paneldeki dev yaratık da bir Antik Dev sanırım. Kaido'nun Antik Devleri gibi boynuzları ve sopası var.

kaidounun antik devleri derken? onlar devleştirilmiş insanlar değil miydi? bi de bu devi burda göstermesinin arkasında bi sebep var diye düşünmüştüm zamanında ama güncele gelene kadar unutmuşum :d

odenin denizden çıkarkenki hali kutsal ejderi andırdı hayret :d bu bi gönderme mi oda efendi?

kaidounun antik devleri derken? onlar devleştirilmiş insanlar değil miydi? bi de bu devi burda göstermesinin arkasında bi sebep var diye düşünmüştüm zamanında ama güncele gelene kadar unutmuşum :d
Devleştirilmiş insana dair net bir açıklama gelmedi diye biliyorum. Ben o devler, kaido, oars vs. Oni ırkı diye ayrı bir ırktan çıkacak diye bekliyorum.

Yeniden yaratım diye düşündüm ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık