Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden gemiden inecekti, karısı adama "Gelirsen seni boşarım" dedi. Hain arıyorsan, Toki'ye bak.
Öyle olmadığı net. Arkasını dönüp bakmadı bile, vicdan rahatlatıyor güya.

Toki de halt etmiş. Millet vahşetin, terörün içinde kavruluyor "Oden'imi üzmeyin" modunda. Böyle ferasetsiz aile olmaz olsun. Momo daha delikanlıdır Odenden.

Öyle olmadığı net. Arkasını dönüp bakmadı bile, vicdan rahatlatıyor güya.

Toki de halt etmiş. Millet vahşetin, terörün içinde kavruluyor "Oden'imi üzmeyin" modunda. Böyle ferasetsiz aile olmaz olsun. Momo daha delikanlıdır Odenden.
Arkasını dönüp bakmama sebebi de malum. Bir de bu sahne tamamen serinin kurgusuna göre yapılmış. Eğer Oden orada "Memleketime bir şey olmuş, buradaki sorunu çözmem lazım, sizinle gelemem" deseydi, muhtemelen Roger "Biz de seninle gelelim, belki bir yardımımız dokunur" diyecekti. Sonrasında neler olacağını az çok tahmin edersin.

Arkasını dönüp bakmama sebebi de malum. Bir de bu sahne tamamen serinin kurgusuna göre yapılmış. Eğer Oden orada "Memleketime bir şey olmuş, buradaki sorunu çözmem lazım, sizinle gelemem" deseydi, muhtemelen Roger da onunla birlikte gidecekti. Sonrasında neler olacağını az çok tahmin edersin.
Tamam da kurguda bu tercih edildiyse de karakterleri böyle bir konuda mazur görecek halimiz yok. Üstelik bu dediğin Odeni daha da hain yapar. Yanında sana yardım edebilecek bu çapta bir adam da varken arkana bakmadan gitmek nedir? Ayan beyan biliyor ki ülkesi tarumar olmuş bir Roger'ın keyfi kendi fantazisi için kılını kıpırdatmadan çekip gidiyor. Oden'i kötü işleyen bir Oda var evet ama Odeni de bundan dolayı aklayacak halimiz yok. Yaptığı hareket rezilliktir benim gözümde.

Tamam da kurguda bu tercih edildiyse de karakterleri böyle bir konuda mazur görecek halimiz yok. Üstelik bu dediğin Odeni daha da hain yapar. Yanında sana yardım edebilecek bu çapta bir adam da varken arkana bakmadan gitmek nedir? Ayan beyan biliyor ki ülkesi tarumar olmuş bir Roger'ın keyfi kendi fantazisi için kılını kıpırdatmadan çekip gidiyor. Oden'i kötü işleyen bir Oda var evet ama Odeni de bundan dolayı aklayacak halimiz yok. Yaptığı hareket rezilliktir benim gözümde.
Dediğim gibi, bugünün kurgusuna yardımcı olması için karakter bu pozisyona sokulmuş. Oden gemiden inseydi, hiçbir şekilde Roger tek başına yola devam etmezdi. Etseydi, bu sefer ona laf edilirdi. Bu işin tek çıkar yolu hiç Wano'ya uğramamaları olurdu.

Dediğim gibi, bugünün kurgusuna yardımcı olması için karakter bu pozisyona sokulmuş. Oden gemiden inseydi, hiçbir şekilde Roger tek başına yola devam etmezdi. Etseydi, bu sefer ona laf edilirdi. Bu işin tek çıkar yolu hiç Wano'ya uğramamaları olurdu.
Uğradılar ama ne yazık ki ? Oden ezbere biliyor olsaydı da uğramasalardı belki böyle bir hale düşmeyebilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık