Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keşke Marco ve Hyogoro seçeneği olsaydı. İkisi de bölümün yıldızı. Ama oyumu Hyogoro yönünde kullandım.

Evet biliyorum Marco muhteşemdi, karizmatikti. Laf değil icraat adamıydı. Ama Hyogoro'nun sözleri, Oden ile beraber savaşsaydım sonuç ne olur deyişi, gücünün kudretinin ne kadar olduğunu kısa bir anlığına gösterse de gerekse samuray duruşu gerekse fedakarlığı; bu adam için oy verilir dedirtir.

Marcoya vericekti perospero ya verdim. Marco bence biraz gereksiz şişti. İlk göründüğü zaman direk king≥katakuri diyenlere selam olsun 2 kişi Marco yu alamıyorlar perospero Marco yu yenecek inanıyorum

Bu bölüm Hyogoro iyiydi ama sanki boş yere öldür beni falan dedi. Ben böyle bir şey desem g*t olmamak için seppaku yapardım?

Marcoya vericekti perospero ya verdim. Marco bence biraz gereksiz şişti. İlk göründüğü zaman direk king≥katakuri diyenlere selam olsun 2 kişi Marco yu alamıyorlar perospero Marco yu yenecek inanıyorum
Kata ve Smoothie birleşse, Marco'nun karşısında aynı duruma düşerlerdi. Perospero çok pis sopa yiyecek, tavşan ve köpeğe verdiği ayar ve öncesinde yaptığı kötülüklerin cezasını şimdi görecek gibi.

Kata ve Smoothie birleşse, Marco'nun karşısında aynı duruma düşerlerdi. Perospero çok pis sopa yiyecek, tavşan ve köpeğe verdiği ayar ve öncesinde yaptığı kötülüklerin cezasını şimdi görecek gibi.
Kata hakisiyle king ve quin kadar hasat almazdı bence sürekli uzayan dövüş ve kovalamacası sonra snakeman a bile zor yenildi marco nun Kata'nın hakisini geçecek kadar hızlı olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca perospero'dan umudum büyük açık bulduğu anda Marco yu öbür dünyaya yollar ama Oda yapmayacak gibi

Kata hakisiyle king ve quin kadar hasat almazdı bence sürekli uzayan dövüş ve kovalamacası sonra snakeman a bile zor yenildi marco nun Kata'nın hakisini geçecek kadar hızlı olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca perospero'dan umudum büyük açık bulduğu anda Marco yu öbür dünyaya yollar ama Oda yapmayacak gibi
Luffy'nin saldırı gücü ve Marco'nun saldırı gücü arasında fark vardır. Ayrıca, Saka'nın bile aşamadığı Marco'nun meyvesini, muhtemelen hiçbir sağ kol aşmaya muktedir olamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık