Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimse demiyo ama sevgili babacığımın tayfasındaki adamı savunmak için arkasına alma sahnesi ve sen güçsüz değilsin diyişi çok güzeldi...

Kimse demiyo ama sevgili babacığımın tayfasındaki adamı savunmak için arkasına alma sahnesi ve sen güçsüz değilsin diyişi çok güzeldi...
O sahne Oda'nın karakter yazarlığında vasat olduğunu gösteriyor bence biraz. Derinlik yapamıyor ya da tam anlamıyla kişilik oturtamıyor karakterlere diyeyim. Adamların bir bölümde yaptığı ile diğer bölümde yaptığı konuşmalar tezat hep. Ama anime/manga kültürü bu sanırım herkese acıklı bir geçmiş, Kaido'ya da giydirir bi acıklı geçmiş.

O sahne Oda'nın karakter yazarlığında vasat olduğunu gösteriyor bence biraz. Derinlik yapamıyor ya da tam anlamıyla kişilik oturtamıyor karakterlere diyeyim. Adamların bir bölümde yaptığı ile diğer bölümde yaptığı konuşmalar tezat hep. Ama anime/manga kültürü bu sanırım herkese acıklı bir geçmiş, Kaido'ya da giydirir bi acıklı geçmiş.
Kaidodan dramatik geçmiş görmek istemem. Linlin çocuksu biri diye yakışmıştı ama Kaidoya olmaz gibi geliyo. Ben o sahnede tayfasına değer veren bir kaptan imajı aldım. Ondan hoşuma gitti

Kaidodan dramatik geçmiş görmek istemem. Linlin çocuksu biri diye yakışmıştı ama Kaidoya olmaz gibi geliyo. Ben o sahnede tayfasına değer veren bir kaptan imajı aldım. Ondan hoşuma gitti
Yani adamlarına balyoz ile vurup uçuruyordu, Jack'i ben seçtim diyo belki de o yüzden ama normalde Kaido gibi bi karakterden şevkat görmeyi beklemezsin. Çocuk katili, düzenbaz ve kötü niyetli bir korsan sonuçta.

Tabikide Sanji.

Kimse farkına varmamış üzüldüm.
Sanji orada kaptanına sakın sağ sola bakıp bu lanet mangayı sümük gibi çekme, doğrudan Kaido’nun yanına gitmemiz lazım diyor.

Erkenden Kaido vs Luffy görecek olursanız bu Sanji’nin sayesindedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık