Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çünkü ülkesinin tek veliahtı o kalmış omuzlarında bunun yükünü taşıyor.Bir şeylere layık olduğunu gösterme arzusunda.Kaido ona zayıf ve korkak bir çocuk olduğunu Odenin oğlu olamayacağını söylemiş belkide bundan dolayıda böyle bir travma geçirmiş.Tezat gibi görünmüyor ama siz öyle görmek istiyorsunuz tamamen bakış açısı
Momonosuke bir şeyleri istiyor, ama yapamıyor, yapamadığını da kabullenmiyor ve bu yüzden eleştiri alıyor. Nami hiçbir zaman çok güçlü olduğunu ya da asla ağlamayacağını iddia etmedi ki biz onu yenildiği ya da ağladığı için eleştirelim.

@Lucky Luke

Ayrıca Momonosuke'nin ağlayarak adını haykırdığı bölümün anket sonuçlarına da bir bak;

986. anket sonuçları; 28 oy ile Kozuki Momonosuke birinci, 16 oy ile Izo ikinci ve 12 oy ile Kin'emon üçüncü.

O kadar da hakkını yemiyormuşuz aslında.

@Lucky Luke

Ayrıca Momonosuke'nin ağlayarak adını haykırdığı bölümün anket sonuçlarına da bir bak;

986. anket sonuçları; 28 oy ile Kozuki Momonosuke birinci, 16 oy ile Izo ikinci ve 12 oy ile Kin'emon üçüncü.

O kadar da hakkını yemiyormuşuz aslında.
Zaten momo nerden çıktı ki ben momoyu tartışmıyordum :hhh: örnek olarak vermiştim momonosukeyi.Tama geçen hafta kurtarmıştı bu hafta yine kurtarıcı olarak oy almasını garipsemiştim.

Zaten momo nerden çıktı ki ben momoyu tartışmıyordum :hhh: örnek olarak vermiştim momonosukeyi.Tama geçen hafta kurtarmıştı bu hafta yine kurtarıcı olarak oy almasını garipsemiştim.
Oylar Nami'leri kurtardığı için değil de kararlılığına verildi bence. "Bizi küçümseme! Bizler de samurayız ve buraya dövüşmek için geldik!!" dediği için . Gerçi ben Hihimaru için oy vermiştim :D.
Konu bir ara Nami'nin ağlamasına gelmişti. O nasıl oldu ?

Oylar Nami'leri kurtardığı için değil de kararlılığına verildi bence. "Bizi küçümseme! Bizler de samurayız ve buraya dövüşmek için geldik!!" dediği için . Gerçi ben Hihimaru için oy vermiştim :D.
Konu bir ara Nami'nin ağlamasına gelmişti. O nasıl oldu ?
Bence tamanın daha ön planda olduğu bölüm gelecektir tabi başkalarının ardında kalmazsa.Babunu ve köpeğine hayranım zaten.Geçen bölüm ağlayıp birinci olan nami demiştim herhalde ordan geldi:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık