Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Bitmeden Kimleri Görürüz?

Wano Bitmeden Kimleri Görürüz?

• Kullanılan toplam oy
    78
Keşke öyle olsa. Benim bildiğim oda bu arcda yine kimsenin tahmin edemeyeceği şeyleri gösterecek. Luffy Kaido ile dövüşmeye başladığında yenileceğini babaannem de tahmin edebilir; madem Oda sıradanlaştı, 15 bölüm sonra olacakları söylesinler değil mi? :D
Bunun bildirimi gelmedi sanki bana :( Neyse geç olsun güç olmasın :D Şimdiden söyleyeyim, bazı yerleri spoiler'a alıyorum. Spoiler okumayanlar bakmasın :ehe:

Aslında kimsenin tahmin edemeyeceği şeyleri yaptı bile. Luffy tekrar gölgeleri içine toplayacak ve Shiryuu elmas meyvesi yiyecek teorilerini çürüttü. Çoğu kişi kesin doğru olarak görüyordu bunları.

Luffy'nin tek yemesi aynı şekilde, çoğu kişi beklemezdi bunu. Kid'i çoktan yancı yapmışlardı bile, o da öyle olmadı. Zaman yolculuğu muhabbeti aynen öyle.

Yani tahmin edilebilir olmadığını göstermek için daha ne yapması lazım :ehe: Shonen olduğu için bazı şeyler kesin (Luffy=Korsanlar Kralı gibi) o kadarı da olsun artık :D

Ben karakterlerin hareketlerinin tahmin edilebilmesinden şikayetçiyim bir tek, o ayrı konu zaten. :)

Bunun bildirimi gelmedi sanki bana :( Neyse geç olsun güç olmasın :D Şimdiden söyleyeyim, bazı yerleri spoiler'a alıyorum. Spoiler okumayanlar bakmasın :ehe:

Aslında kimsenin tahmin edemeyeceği şeyleri yaptı bile. Luffy tekrar gölgeleri içine toplayacak ve Shiryuu elmas meyvesi yiyecek teorilerini çürüttü. Çoğu kişi kesin doğru olarak görüyordu bunları.

Luffy'nin tek yemesi aynı şekilde, çoğu kişi beklemezdi bunu. Kid'i çoktan yancı yapmışlardı bile, o da öyle olmadı. Zaman yolculuğu muhabbeti aynen öyle.

Yani tahmin edilebilir olmadığını göstermek için daha ne yapması lazım :ehe: Shonen olduğu için bazı şeyler kesin (Luffy=Korsanlar Kralı gibi) o kadarı da olsun artık :D

Ben karakterlerin hareketlerinin tahmin edilebilmesinden şikayetçiyim bir tek, o ayrı konu zaten. :)
Bunu bana değil; 25 tane tahmin yapıp biri tutunca Oda çok tahmin edilebilir yaa diyenlere söyle hocam. :D

Torunuma nasıl bunları yaparsınız lan deyip Garp gelsin :/ Doragon öğrense bile gelmez başka çocuk yapmış ya da yapmak üzeredir o herif. Bu arada bu Robin'in ejderlere "Kyaah" çekmesinin nedeni olarak Doragon'u netleştirdik mi? Yoksa Kaido ajanı mı hain kadın!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık