Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vivre Card Çevirileri

Vivre Card'lardaki bilgileri canon kabul ediyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    109

Oda'nın ilk soruya cevabından, SBS ve Vivre cardları kabul edebilirsiniz sonucu çıkmaz mı? Databook değil, Vivre Card diyerek de diğer databooklardan ayrı tutmuş üstelik.
+1 reyiz bunları söyleyip karta yazmadığını sbsde yazarak kendiyle çelişse de olsun databooklar artık bacımızdır kabul ediyoruz.

Mangada her şeyi yapamıyor belli ki. Bu yüzden databook vivre ve novellerle farkı kapatıyor. Marineford için de çizmek istediğim herşeyi çizemedim demişti sanırım.

Mangada her şeyi yapamıyor belli ki. Bu yüzden databook vivre ve novellerle farkı kapatıyor. Marineford için de çizmek istediğim herşeyi çizemedim demişti sanırım.
İnanmıyorum buna. Sağlıklı değil. Korsanfan, reddit olmasa bu kadar takip etme imkanım olmayacaktı. Senin dediğinde bir kitleyi direk temelsiz bir manga ile başbaşa bırakıyor.

Canon değilse niye çıkarmak için uğraşsınlar. Doğruluğu mutlaka vardır. Ayrıca bunu Oda çıkarmıyor mu?

+1
Canon değilse niye çıkarmak için uğraşsınlar. Doğruluğu mutlaka vardır. Ayrıca bunu Oda çıkarmıyor mu?
+1
Ya abi bi kere adamın ismi geçiyor kendi ismi geçtiği yapıma güvenmeyeceğiz de neye güveneceğiz.

Yani vista gerçekten yonko seviyesi mi abi inanılmaaaz.
Croco’nun vivre kartı çıkacak yakında onu çok merak ediyorum.
“Akainu’yu durduracak ve mihawk ile kapışacak gücü vardır” diye yazarlar mı acaba.

Yani vista gerçekten yonko seviyesi mi abi inanılmaaaz.
Croco’nun vivre kartı çıkacak yakında onu çok merak ediyorum.
“Akainu’yu durduracak ve mihawk ile kapışacak gücü vardır” diye yazarlar mı acaba.
Ace'i Sengoku'nun koruduğu idam platformunda idam edilmekten kurtarmıştır. Amiral'den kan alan Jozu'nun isimli saldırısını doğrudan yemesine rağmen hiçbir şey olmamış gibi savaşa devam etmiştir. Whitebeard'a saldırma cesareti gösterebilen az sayıda kişiden biridir. Adamına saldıran Mihawk'ın Kokuto Yoru'sunu kancası ile durdurmuştur ve adam olmasını söylemştir. En iyilerin savaşında ön plana çıkan isimlerden biridir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık