Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vivre Card Çevirileri

Vivre Card'lardaki bilgileri canon kabul ediyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    108
Başlığı anlayanlar bana da ne anlama geldiğini söyleyebilir mi? Türkçe olsaymış keşke...

Mihawk'ın geleceği görebildiğini düşünmüyorum. Avel avel Zoro'nun maymunları yendiğine şaşırmıştı.

Söz konusu bilgi, seride geçmiş bilgiler ve izlenimlere ters düşmüyor, tezat ve çelişkili durumlar oluşturmuyorsa kabul edilebilir. Ama bir tezatlık söz konusu ise sorgulanabilir.

Luffy'nin çıkmadı mı daha ?
Ben görmedim. Burada yazanlar haricinde görürseniz link atabilirsiniz.
Başlığı anlayanlar bana da ne anlama geldiğini söyleyebilir mi? Türkçe olsaymış keşke...
One Piece ile ilgili bazı bilgiler içeren databook (Bilgi kitabı) çıkarılıyor. Bu databook'un adı Vivre Card koyulmuş.

Canon ise ana hikayeye dahil edeceğimiz bilgiler için kullanılan bir tabir. Filler olmayan demek.
Öncelikle "Canon" ne, onu açıklasaydınız keske:(

Mihawk'ın geleceği görebildiğini düşünmüyorum. Avel avel Zoro'nun maymunları yendiğine şaşırmıştı.
Her zaman kullanmıyorlar işte bunun bin tane örneği vardır. Hep aynı şeyden şikayet ediyoruz ya zaten.
Rayleigh de Luffy'nin sakarlığını öngörmüyordu mesela ama Kizaru'nun yapacağı hamleyi önceden bilip engel oluyor resmen.
Ben illaki Mihawk geleceği görüyordur demiyorum ama bundan dolayı göremiyor denemez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık