Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Vinland Saga

Aksiyon serisi değil miydi?
Hatırladığım kadarıyla vardı ama asıl mevzu Thorfin’in karakter gelişimine odaklanıyor, baya fevri bir karakter olması da cabası, ben çok beğenmiyorum.
Örneğin;(Mangayı okumadıysanız açmayın)
İlk arktan sonra slave arkta hiç aksiyon yoktu, daha sonra eve döndüğünde, adını hatırlamadığım kabilenin lideri gibi biri vardı, Thorfin birşeyler istiyordu, ayağını bile yalarım demişti ya, orada çoğu kişi bırakmıştır bence seriyi, kısaca Thorfin’e odaklanıyor aksiyondan ziyade.

Hatırladığım kadarıyla vardı ama asıl mevzu Thorfin’in karakter gelişimine odaklanıyor, baya fevri bir karakter olması da cabası, ben çok beğenmiyorum.
Örneğin;(Mangayı okumadıysanız açmayın)
İlk arktan sonra slave arkta hiç aksiyon yoktu, daha sonra eve döndüğünde, adını hatırlamadığım kabilenin lideri gibi biri vardı, Thorfin birşeyler istiyordu, ayağını bile yalarım demişti ya, orada çoğu kişi bırakmıştır bence seriyi, kısaca Thorfin’e odaklanıyor aksiyondan ziyade.

Seri Thorfinn'in karakter gelişimine odaklanabilir ama, bu çocuk Askeladd ölene kadar savaştan savaşa koştu. Serinin tadı kalmadı derken aksiyonu kastetmiyordum bu arada. Mangaka ara verdi, çeviriler yapılmadı vs. Çok uzun bir süre okuyamadık.

Animesini izlemistim ve cok hosuma gitmisti. Fakat bitisi tam tatmin etmemisti. Mangasi nasil? Okumaya deger mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık