Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Vinland Saga (Anime)

Adaffdfgdd o Arkın mevzusu o zaten yaptıklarından sonra iç dünyasında kendini bulması, buraları sevmediysen bırak bence, ilerisini hiç sevmezsin.
Olum zaten mangasında yıllar evvel güncele gelip buralarda bırakmıştım. Anime diye izliyorum. Onda bile çileden çıktım xd
Thorfinn'in karakter gelişimini görüyoruz olm daha ne istiyorsun?Onun dışında 2.sezonu hala izlemedim hiç anime izleyesim yok mangayı okuduğum için olayları biliyorum zaten.

Arnheis'in ölüm sahnesine bakarım ama.En epik sahnelerden.
Bende biliyorum mangadan çekemediğimden bıraktım ama anime güzel en azından hızlıca sarıyorum onun kısımları xd

Manga spoiler.

11. yüzyılda geçen bir hikayede savaşı bırakan elemanın çiftçi olması niye yadırganıyor ki? Atom mühendisi olup Mars'a mı gitseydi?

Manga spoiler.

11. yüzyılda geçen bir hikayede savaşı bırakan elemanın çiftçi olması niye yadırganıyor ki? Atom mühendisi olup Mars'a mı gitseydi?
Vahşet ve savaş ön planda iken durağan yapıya geçiyor, çok niş bir eser herkese hitap etmiyor olması çok doğal, onlar sevmediklerinden çöp atmak derdindeler, intikam peşinde koşan bir veletten daha olgun bir kafaya bürünüyor karakter, köyüne döndüğünde bu köyün ağasından erzak felan istiyordu galiba o zaman ayağını felan yalarım diyordu, gururunu arkada bırakıp sonuçlara odaklanmaya çalışan bir karakter haline geliyor, öyle edgy havalı bakan karakterleri seven kişilere ters gelmesi çok doğal.

Bir şeyleri yok etmek yerine bir şeyleri üretecek hale gelmesinden daha doğal bir şey yok bu karakterin.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık