Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Vergo'nun Gücü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheCrux

Mantıklı teori cidden çıkabilitesi yüksek

zamk değil de kauçuk daha mantıklı.Kauçuk hem sert hem de yapışkan özelliğe sahip.

EDİT;lastiğe haki uygulayınca sertleşiyor bu sayede siyaha dönüşüyor(vulkanize oluyor)
kauçuk ta aynı şekilde haki ekleyince siyaha dönüştüğünü düşünüyorum(Tabi vergo'da haki varsa,gerçi olma ihtimali çok yüksek adam hem yıllarca koramirallik yapmış hem de dof'un tayfasında bulunuyor)
Luffy lastiği sertleştiği için kararıyor hakiyle alakası yok sanırım

trafalgarlaw

Güzel analiz fakat bence logia değildir gibime geliyor paramecia olabilir.

Mantıklı teori cidden çıkabilitesi yüksek

Luffy lastiği sertleştiği için kararıyor hakiyle alakası yok sanırım
Tamam işte sertleşmesinin sebebi zaten haki.Başka türlü nasıl yapabilirsinki:D
hordy ile dövüşünde haki kullandı eli siyaha dönüştü.Kraken'e vurduğunda da eli siyahlaşmıştı.Orada da haki kullandı

EDİT;lastiğe haki uygulayınca sertleşiyor bu sayede siyaha dönüşüyor(vulkanize oluyor)
kauçuk ta aynı şekilde haki ekleyince siyaha dönüştüğünü düşünüyorum(Tabi vergo'da haki varsa,gerçi olma ihtimali çok yüksek adam hem yıllarca koramirallik yapmış hem de dof'un tayfasında bulunuyor)
Lastiğe haki ekleyince siyahlaşıyorsa, son bölümde CC'ye vurduğunda eli siyah olması gerekmiyor mu ? Bence haki+meyve ile kombine ettiği bir teknik. Haki yok demiyorum yanlış anlaşılmasın.

Uçan_Terlik

Bence haki değil,px'e hakili vurduğunda eli bildiğin normal rengindeydi.Ancak vulkanize(lastiği sertleştirme örn=cop gibi) tekniğini kullandığında lastiği aşırı sertleşiyor.Hordy vurduğunda tınlamamıştı bile bu teknik sayesinde.Kimse artık luffy kılıçlara karşı zayıf demez inşallah,normal bir insandan onlarca kat daha dayanıklı bu teknikle.

Vulkanize'ye haki de eklediğinde aşırı güçlü yumruklar ortaya çıkıyor.Haki değil BENCE luffy'nin başka bir tekniği.

TheCrux

Tamam işte sertleşmesinin sebebi zaten haki.Başka türlü nasıl yapabilirsinki:D
hordy ile dövüşünde haki kullandı eli siyaha dönüştü.Kraken'e vurduğunda da eli siyahlaşmıştı.Orada da haki kullandı
luffy önceki bölümlerdede istemsiz olsada haki kullanıyordu hakiyle siyahlaşmanın alakası yok luffy lastiği sertleştirmeyi öğrendi

Lastiğe haki ekleyince siyahlaşıyorsa, son bölümde CC'ye vurduğunda eli siyah olması gerekmiyor mu ? Bence haki+meyve ile kombine ettiği bir teknik. Haki yok demiyorum yanlış anlaşılmasın.
Her hakili vurduğu siyah olmayabilir.
Yalnız meyvesi ile ilgili olsa bile haki olmadan siyah bir görünüme sahip olacağını düşünmüyorum.
Zaten bu konuda aynı görüşteyiz sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık