Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vergo vs. Jinbe

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    157
One piece şartlarına göre hantal sanki biraz
Hani vergo sky walk falan da kullanabiliyor ve soru gibi hareketler varken jimbe çok hızlı diyemem. Suyun altında jimbei yi zaten geçemezler.
Anladım. Aynen Jinbe su altında felaket bir şey ya. Hele o Luffy'yi, ve Croco'ları gemiye fırlattığı sahne baya iyiydi. Su altında zor yenilir. :good:

Anladım. Aynen Jinbe su altında felaket bir şey ya. Hele o Luffy'yi, ve Croco'ları gemiye fırlattığı sahne baya iyiydi. Su altında zor yenilir. :good:
Aynen öyle tayfaya suyun içinde iş yapacak birisi lazımdı jimbe gibi birisi varken gemi batmaz artık kolay kolay. Bizimkile meyveli olduğu halde yine de suya atlıyorlardı :)

BM'ye attığı o yumruktan sonra Jinbei'e bakış açım değişti. Çektiği rest ayrı bir cesaret işi. Zoro'dan sonraki favori karakterim oldu.

Seviyesi bence Katakuri ile Doflamingo arasında Katakuri'ye daha yakındır. Vergo'nun Sanji seviyesinde olduğunu düşünüyorum.

Jinbei, BM'ye attığı yumruğu Vergo'ya atsa full koka falan dinlemez. Attığı yumruğun yarısı boşa gider.

Aynen öyle tayfaya suyun içinde iş yapacak birisi lazımdı jimbe gibi birisi varken gemi batmaz artık kolay kolay. Bizimkile meyveli olduğu halde yine de suya atlıyorlardı :)
Aynen. Baya da sağlam bir dümenci. Hahaha hiç sorma ya :D Jinbe artık bunlara ''serinlemek isterseniz atlayın ben sizi yakalarım'' der büyük ihtimal. Çocuğuna yüzme öğreten baba gibi olacak adam :D

BM'ye attığı o yumruktan sonra Jinbei'e bakış açım değişti. Çektiği rest ayrı bir cesaret işi. Zoro'dan sonraki favori karakterim oldu.

Seviyesi bence Katakuri ile Doflamingo arasında Katakuri'ye daha yakındır. Vergo'nun Sanji seviyesinde olduğunu düşünüyorum.

Jinbei, BM'ye attığı yumruğu Vergo'ya atsa full koka falan dinlemez. Attığı yumruğun yarısı boşa gider.
O zaman senin mantığa göre jimbei g4 den güçlü vuruyor çünkü g4ü rahat durdurdu.

O bm jimbe olayı biraz tuhaf bir durumdu. Jimbe orda sağlam bir vuruş yaptı o kesinlikle doğru ama bm nin kendini savunmadığını ve zarar görmediğini de hesaba katmak lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık