Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Varolabilecek En Güçlü Meyve

Var olan tüm meyvelerin gücünü kullanmaya yarayan tek bir meyve efsane olurdu. Normalde her meyve tek güç veriyor da bu da istisna gibi bir şey olsun işte.

Adalet meyvesi daha doğrusu yargı meyvesi.Meyveyi kullanmak için karşındakini objektif bir şekilde yargılaman gerekiyor eğer yargı kalemini kırmaksa kesin bir hükümle karşındakininin iradesini kırıyorsun :alkis::alkis:

Şurada yazılan çoğu meyve çıktı ama asit ve enerji meyvesi çıkmadı abi ?
Başlık karşıma çıktığında tam da "Lan asit meyvesi çıksa harika olur" dedim girdiğim gibi bu yorum çıktı.
En potansiyelli iki meyve şu an amirallerde. Teki Fujitora'da, teki Kizaru'da. Uyanışları tahmin ettiğim boyutlarda çıkarsa dünya, hatta galaksi bile kalmaz ortada.

En potansiyelli iki meyve şu an amirallerde. Teki Fujitora'da, teki Kizaru'da. Uyanışları tahmin ettiğim boyutlarda çıkarsa dünya, hatta galaksi bile kalmaz ortada.
Biraz detaya insen, her ikisini de ayrı ayrı merak ettim :) Fuji ile ilgili tahmin edebiliyorum dünyayı yıkabilecek gücü ama kizaruda pek birşey canlanmıyor gözümde. Sadece quicksilver gibi istediği her an ışık hızında hareket edebilen bir karakter geliyor aklıma. birebirde herkesi alır böyle birşey olursa ama galaksi yok etme konusunda aklımı fazla çalıştıramadım :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık