Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Uykusuz Kalma Rekorunuz

Yeni araştırmaya başladığım bir konu için naçizane görüşlerinizi duymak isterim. Bu konuda uykusuz kalma rekorunuzu ve uyumadan önce nasıl hissettiğinizi yazarsanız sevinirim.

Sadece fiziksel değil, zihinsel durumunuz da önemli.

Ben 36 saat falan uykusuz kalmıştım.O kadar çok ayakta kalınca da yürüyecek halim yok gibiydi ve yatağa girince rahatlamış hissettim ve kafayı koymamla uyudum.Normalde o kadar çabuk uyuyamam.

Ben 36 saat falan uykusuz kalmıştım.O kadar çok ayakta kalınca da yürüyecek halim yok gibiydi ve yatağa girince rahatlamış hissettim ve kafayı koymamla uyudum.Normalde o kadar çabuk uyuyamam.
Fiziksel değilde, daha çok zihinsel etkiler önemli. Odaklanma ve hafıza sorunu gibi.

20 saat. Zor yürüyordum yatağa zar zor ulaştım ve kendimi bırakır bırakmaz uyumuşum.

23 saat falan ve ciddi manada 20 saatını falan 3 arkadaşla minecraft adlı lanet oyunu oynayarak geçirdim. Uykuya uzandığımda gözüme minecrafttan görüntüler geliyordu :D

Uykusuz kalma durumum fazla olmadı. ama iki hafta boyunca günde 4 saat uyuduğum bir zaman dilimi olmuştu. genelde gündüzleri hiçbirşeye odaklanamıyordum. ayrıca sorulara cavap verme hızım veya bir olayı anlama hızım da düşüyordu. hafıza konusunda bir sorunum olduğunu hatırlamıyorum

2 gün uyumamıştım , uyumadan önce nasıl uyuyabilirim acaba ?, uyuma evresinde ruh nasıl alınıyor ? uyku nasıl birşey ? gibi saçma veya ciddi konular düşüne düşüne ve tam uyuyana kadar 2-3 sefer kalka kalka yatmıştım. Uyamaya yakın hissettğim ise hareketlerimi inceliyorum, birçok şeyi garipsiyorum, bazen daha derin düşündüğümü hissediyorum uykusuz kalınca, umarım yararlı olmuştur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık