Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Usopp'u Sevmek İçin 9 Neden

yarası olan gocunur deyimi ima yollu yada direk ortaya söylenen lafın sahibine gitmesi umularak söylenir. sahibi deyimden anlaşılacağı üzere yaralı olmak zorundadır. yok kimse yaralı değilse ve ortaya bir laf söyleniyorsa yahut yaralılar ile işin yoksa söylediklerin çamur ve iftira kısmına girer. yahut övgü düzdüysen de yalakalığa girer. bir alıntı yapmamışsın yazında kime söylendiği belli olmuyor. iletişim kurmak niyetinde değildiysen bilemem, belki muhatap alınmamak istiyor olabilirsin. her neyse yaralı olmak kötü değil. söylediğin sözlerin kendime alındığım tarafı şunlar;
sitede yeni sayılmam, siteyi takip ederim ama pek yorum yazmam, ussopu sevdiğimi ve hepimizden parça taşıdığını söyledim.

belki yanlış anlamış olabilirim. bunu mahal vermemek istiyorsan mesajlarında kimi hedef aldığını belirtirsin. hala mesajına cevap vermiş değilim.

bu arada ortaya çok kötü bir laf edersin. işte burada yaralı olmak ve durumu sahiplenmek negatif bir şeyi ifade eder ancak genel olarak yaralı olmak sağlam birine göre hassaslaşmış olmayı ve tecrübeyi de ifade eder. tabii ima ettiğin kişiler iletişim geçmişinden karşına geçebilirler. bu yaralı olmak değildir.
Sende de ne yara varmış be :D Ben senden önce mesaj atmışım,konu sahibine söylediğimi hem ilk hem ,kinci mesajımda belirtmişim,hala bana mı diyorsun.Usop u ister sev,ister sevme banane ilgilendirmedi ki beni.Başkası da ilgilendirmedi konu sahibine bir şey söyledim sadece seni bu hiç ilgilendirmiyor :D Kısaca ''ok'' diyip geçeyim sana anlamadım niden atladın mesajıma.

usopp'u sevmek için tek neden yeter:
[video=youtube;bNwTrSBL_QU]http://www.youtube.com/watch?v=bNwTrSBL_QU[/video]

böyle çok uzun ve sıkıcı yazıya gerek yok :artiz:

usopp gibi adammı var icatları yeter normal insan olmasına rağmen böle tayfada yer bulanlardan korkaklığını takmıyom ben en baştada öleydi şimdide öle herkes cesur olursa bi farkı kalmaz reisin :D

Usopp'dan ziyade yüklenilmesi gereken kişi Oda-sensei. Dressrosa arcta Usopp-sama olayını fazla abarttı espirinin dozunu ayarlayamadı, Sugarın bayılması falan çok zorlamaydı mesela.. hani Water7'daki gibi bir kahramanda beklemiyordum ama 2yıllık çalışmadan sonra bu kadar ezip üstüne Buggy misali şişirmesiyle, zaten sevilmeyen Usoppu iyicene nefret edilen bir karakter haline getirmeyi başardı sağolsun. Mangakanın yaptığı taktiksel hataların ceremesini Usopp-sama çekiyor resmen :a:

kör topal

Birde söyle düşünün eğer usopp olmasa cpdir vs vs karşılaşmalarda 1 kişi boş olacaktı gene bir işe yarıyor en sevdiğim yanı ise naminin silahı aslında usoppun olması. Usopp olmasa şu an nami diken kadın tarafından delik deşik edilmişti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık