Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Usopp'u Sevmek İçin 9 Neden

Manga içeriklidir.
Robini ve cüceleri geride bırakıp kaçması ve kaçarken bütün suç franky'nin demesi bitirdi zaten usoppu

Manga içeriklidir.
Robini ve cüceleri geride bırakıp kaçması ve kaçarken bütün suç franky'nin demesi bitirdi zaten usoppu
Hangi bölümde vardı bu ben hatırlamıyorum.

Yok abi Sogeking diye anılan bir adama yakışmıyor kaçmak.Ne zaman gücünü bilmediği ve güçlü olan bi adama atarlanır (Kaçmaz yani)
O zaman belki gözüme girer
Ya bak iyi hatırlattın Sogekingle ilgilide bi madde ekleyecektim unuttum.Buna yüzde yüz katılıyorum.:):)

9. madde hoşuma gitti :D Biraz esprili bi dille yazmışsın ama işe yaricağını sanmam. Milletin usoppu sevmeme nedeni çöp olan adamlardan bile korkması ve kaptanına karşı çıkması. Bence kaptana karşı çıkması değerlere olan bağlılığından değildi gerçekten yanlış bişeydi. Ama yinede usoppu severim :D Güzel yazı olmuş. Ama arkadaşın dediği gibi dümdüz uzun uzun yazınca insanın okuyası gelmiyo. En azından maddelerin arasına boşluk filan koy, bazı yerleri kalın yaz :D Ama içerik olarak güzel yazı.

4)Usopp her ne kadar korkak olsada aslında tayfayı tayfa yapan en temel şeylere en fazla saygı ve sevgi duyan kişidir.
Pollyanna alert :D

Tayfaya en az saygı duyan en az sevgi duyan tek derdi Kaya'nın verdiği gemi ve kendi canı olan biri olduğu için nefret ediyorum.

Ama değişeceği konusunda çok umutluyum, bekliyoruz.

tek başına dövüştüğün bir dövüşte cesaret savaşı verirsin.Belki kaçarsın.
Ama yanında nakaman varken,birileriyle dövüşüyorken kaçmayı dusunemessin.
Tayfanın içinde bence kendisiyle savaşan tek adamdır Usopp.Sonuçta önce kendini yenmesi gerekiyor.Orda kaçarak kendine yenik düşüyor ve sonra kendine karşı yaptığı savaşı kazanıyor ve chopperın yanına dönüyor.Bence bu saygı duyulması gereken birşey.

9. madde hoşuma gitti :D Biraz esprili bi dille yazmışsın ama işe yaricağını sanmam. Milletin usoppu sevmeme nedeni çöp olan adamlardan bile korkması ve kaptanına karşı çıkması. Bence kaptana karşı çıkması değerlere olan bağlılığından değildi gerçekten yanlış bişeydi. Ama yinede usoppu severim :D Güzel yazı olmuş. Ama arkadaşın dediği gibi dümdüz uzun uzun yazınca insanın okuyası gelmiyo. En azından maddelerin arasına boşluk filan koy, bazı yerleri kalın yaz :D Ama içerik olarak güzel yazı.
Bundan sonra dikkat edecem uyarı için sağolun.Usoppla ilgili söylediklerinde genelde bu yazıyı yazmama sebep olan şeyler.En azından somut örnekler değilde biraz felsefi biraz da eğlenceli şeylerle usoppa duyulan antipatiyi kırmaya çalıştım.

Pollyanna alert :D

Tayfaya en az saygı duyan en az sevgi duyan tek derdi Kaya'nın verdiği gemi ve kendi canı olan biri olduğu için nefret ediyorum.

Ama değişeceği konusunda çok umutluyum, bekliyoruz.
Bence OP dünyasındaki hiç bir şeye ruhsuz şeyler olarak bakmamak lazım.OP bana, ne olursa olsun, birşeye yeterince değer verirsen o şeye ruh katabilirsin.Going Merry de olduğu gibi.Kaya nın verdiği gemi sadece bir tahta parçasıydı.Usoopun sahip çıktığı şey ise tayfanın bir üyesiydi,ailedendi yani.İkisi farklı şeylerdi.Değişince belki daha fazla nefret ederiz.

Roronoa Zoro

Tayfanın içinde bence kendisiyle savaşan tek adamdır Usopp.Sonuçta önce kendini yenmesi gerekiyor.Orda kaçarak kendine yenik düşüyor ve sonra kendine karşı yaptığı savaşı kazanıyor ve chopperın yanına dönüyor.Bence bu saygı duyulması gereken birşey.
Bırak yeni dünyayı yeni denize açılan bi adam olsan bile kendini tehlikelere hazırlamalısın kendini yenmelisinki öyle açılasın denize.Usopp u düşününce geri gelmesi iyi bişey :D ama geldik animede 653. bölüme Usopp son bölümdede dedi nasıl sıvışacağımı düşünmeliyim diye. Usopp yeni dünyayı haketmiyor bence ya ölmeli :D Yada kafamda kurduğum saçma şeyler var onları görüp korkusunu yenmeli artık

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık