Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Usopp, Kabuto'ya SMILE Yedirir mi?

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Mantıklı mı ?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Silinmiş Üye

Bu teoride Usopp'un silahının yani Kabuto'nun meyve yiyip yemeyeceğini veya hangi meyveyi yiyebileceğini konuşmak istiyorum.

Usopp ve Kabuto

Usopp, Hasır Şapkalıların dördüncü üyesidir. Nişancılık başta olmak üzere elinden gelmeyen bir iş yoktur. Kabuto adlı silahını Enies Lobby'e gitmeden önce Skypiea Adası'ndan aldığı kadranlarla üretmiştir. Zaman atlamasından Kabuto önce yeşildir ancak zaman atlaması olunca siyaha dönmüştür.

Inu Inu no Mi, Model: Dachshund

Alabasta Adası'nda Mr.4 'ün silahına bir Zoan meyvesi yedirdiği görülmüştür. Bu meyve kullanıcısını bir köpek türüne dönüşmesine olanak sağlıyor. Mr.4'e göre bir silaha veya alete de şeytan meyvesi yedirilebilir.

SMILE Meyvesi

Yapay bir zoan türü olan SMILE meyvesinin yedireceğini düşünüyorum. Wano bittikten sonra veya bitmeden bir tane bulup yedirmeyi deneyebilir. İşe yararsa güzel bir güç artışı yaşayabilir.

https://onepiece.fandom.com/wiki/Inu_Inu_no_Mi,_Model:_Dachshund?action=edit

Her smile sağlam çıkmıyor ebisu kasabası sakinleri ,killer ve pleasures gibi dramatik örnekleri varken böyle bir şey olmaz zaten smile büyük bir power up degil sadece ulaşımı çok kolay ve şeytan meyveleri ferrariyse smile tofaştır kaidonun kızınında böyle bir şeye hiç ihtiyacı yok.

Power up lazım orası aşikar. Ama meyve ile mi olur bilemiyorum. Ha olsa fena olmaz, o yüzden mantıklıya basacağım

usopp tüm arc'larda yanına bir şeyler alıyor mesela kadranlar onları silahlarında kullanıyordu bu arc da birden fazla smıle meyvesini yanına alıp farklı sılalar deneyebilir namı ye de bir tane yapabilir

Usopp'un aklına gelebilecek bir hareket olur bence ama gidip Smile yedirirse ne kadar bir etkisi olur onu da bilemedim

Silinmiş Üye

usopp tüm arc'larda yanına bir şeyler alıyor mesela kadranlar onları silahlarında kullanıyordu bu arc da birden fazla smıle meyvesini yanına alıp farklı sılalar deneyebilir namı ye de bir tane yapabilir
Bu dediğin şuan mantıklı geldi. Birkaç silaha basabilir dediğin gibi.

Serinin son saflarına girdiğimiz için bu saaten sonra öyle bir power-up gereksiz olucaktır.Aslında fena fikirde değil ama ben Usopp'a Smile meyvesi gibi bir güçlendirmenin uymayacağını düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık