Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ufak Bilinmezlikler

Mihawk'ın kılıcı boş uçlu ya da esnek bir uzantılı olabilir. Kılıcı çekerken orası boşalıyordur. Renkli taşlar veya Haki ile siyah kısım aktif ya da pasif oluyordur duruma göre. Işın kılıcı benzeri olabilir.

Yerine sokup çıkarırken çizildiği sahneler var. Dediğin gibi değil.

Yerine sokup çıkarırken çizildiği sahneler var. Dediğin gibi değil.
İlk sahnelere bakarak yazdım. MF'de var mı bilmiyorum. Buradaki çıkarışı sırtından değil gibi. Orta soldaki karede boşluk var. Zemine sabitlenmiş olabilir.

Zaten saçma teorilere yazacaktım. Çok olası bir şey değil.

İlk sahnelere bakarak yazdım. MF'de var mı bilmiyorum. Buradaki çıkarışı sırtından değil gibi. Orta soldaki karede boşluk var. Zemine sabitlenmiş olabilir.

Zaten saçma teorilere yazacaktım. Çok olası bir şey değil.
Ben yıllardır cevabını bulamadım bunun.

Benim açıklamalarım merak edilirse şöyle.
-Mihawk silahı çıkarırken sapından tutup daire benzeri bir dirsek hareketiyle çıkarıyor.Aslında mantık hatası gibi görünmedi bana. Dikey olarak çıkardığı sahne var ise saçma olmuş gerçekten.
-Mantıklı bir açıklama yapacak kesin bir bilgim yok ancak İD hapishanesini çizerken cehennem çukurundan esinlendiği biliniyor. Bu çukur piramit şeklinde ve aşağı katların alanı git gide büyüyor. Yani en altında sığacağı bir alan mevcut olmalı diye düşünüyorum ben.Gerçekten çok büyük ama.
-Buradaki mantık hatası benim de çok dikkatimi çekmişti. Benim cevabım ise taşıyabildiği kadar içeride tutmuştur , yeterince büyüyünce de doğurmuştur. BM'nin anne babasında da dikkatimi çekmişti bu durum. O yüzden bu açıklama mantıklı geliyor bana.
-Luffy denize batmadığında sığ bir deniz ve vücudunun yarısı giriyor sadece. Suyun üstündeki kısım ile bir şekilde dengeleyebiliyor muhtemelen.

Benim açıklamalarım merak edilirse şöyle.
-Mihawk silahı çıkarırken sapından tutup daire benzeri bir dirsek hareketiyle çıkarıyor.Aslında mantık hatası gibi görünmedi bana. Dikey olarak çıkardığı sahne var ise saçma olmuş gerçekten.
-Mantıklı bir açıklama yapacak kesin bir bilgim yok ancak İD hapishanesini çizerken cehennem çukurundan esinlendiği biliniyor. Bu çukur piramit şeklinde ve aşağı katların alanı git gide büyüyor. Yani en altında sığacağı bir alan mevcut olmalı diye düşünüyorum ben.Gerçekten çok büyük ama.
-Buradaki mantık hatası benim de çok dikkatimi çekmişti. Benim cevabım ise taşıyabildiği kadar içeride tutmuştur , yeterince büyüyünce de doğurmuştur. BM'nin anne babasında da dikkatimi çekmişti bu durum. O yüzden bu açıklama mantıklı geliyor bana.
-Luffy denize batmadığında sığ bir deniz ve vücudunun yarısı giriyor sadece. Suyun üstündeki kısım ile bir şekilde dengeleyebiliyor muhtemelen.
- Dikey çıkardığı sahne var, geri yerine koyması bu tezle açıklanamaz.
- En alt katı gördük, o kadar da büyük değildi. Wolf'ün oturan hali bile Marineford büyüklüğünde.
- Koca Ana'nın beş yaşındaki halini görüyoruz. Beş yılda o kadar büyümüş olabilir. Shirahoshi'nin ise bebek halini görüyoruz. Annesinin on katı neredeyse.
- Luffy olayını çözdük, ancak burada hatalı bilgi vermişsin. Luffy'nin düştüğü yer sığ olsa, apartman boyunda canavar orada yüzemezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık