Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Uçan Altılı'nın Güç Seviyeleri

En güçlü?

• Kullanılan toplam oy
    179
X= 10 düşüncesi bana mantıklı geldi. Arc sonunda seviyeleri yükseleceğini de düşünürsek, şu an en güçlülerinin Drake gibi bir nova olması şaşırtıcı olmaz.

X Drake
Who
Sasaki
P1
Maria
Ulti

Şunu belirtmek lazım. VIZ çevirisinde Maria`nın Queen yerine geçecek kişi olarak Who`nun kendisini gösterdiği anlaşılıyor. Drake konumla ilgilenmiyorum diyor. Zaten Maria`nın el çizimi de Who`ya dönük.

Şunu belirtmek lazım. VIZ çevirisinde Maria`nın Queen yerine geçecek kişi olarak Who`nun kendisini gösterdiği anlaşılıyor. Drake konumla ilgilenmiyorum diyor. Zaten Maria`nın el çizimi de Who`ya dönük.
Bana da öyle gözükmüştü bölümü okurken.Who who ortaya bir laf atıyor ve Maria buna cevap olarak eminim kendini düşünüyorsun diyor.Diger üyeler de yorum yapıyor.Sasaki ise durumu özetliyor.

Şimdi en önemli novalar içinde bulunan X-Drake var elimizde.

Big Mom arcına dönüyoruz. Oruç gidip 4. komutanı alıyor. Sonra da 3. komutana yeniliyor. Yani Oruç BM'ın tayfaya katılsa o an ve aile kuralları olmasa 4. komutan olacak.

Kaido'nun tayfada ise üç yıkımcı var. Yani uçan altılının en güçlüsü 4. komutan gücünde.

Drake ise Oruç'tan daha önde olan bir Nova. Neyse hadi denkler diyelim.

Drake'ten daha güçlü birinin olma olasılığı çok zor. Zaten Queen yerine geçecek misin diye ilk buna soruyorlardı. İlgilenmiyorum diyordu.

Benim anlamadığım birden Who's Who en güçlü olayı neden forumda patladı? Meydan okumak istemesini güce değil de iradeye bağlamak lazım. Kaptan olduğu için sadece Kaido'dan emir almak istiyordur. Aradaki isimlere saygı duymuyor zaten.

Who's Who BM tayfasındaki Perospero'ya benziyor. En güçlü 5. adam olmasına rağmen kaptan benim, benim olmam lazım diyordu. Tayfa ise BM ölürse kaptan Katakuri olur diyordu.

Who's Who King'e o kadar laf ettikten sonra ayarı fena yiyecek gibi geliyor ama hayırlısı. Who's Who çıksa çıksa 4. komutan gücünde çıkar herhalde. Öyle çıksa bile Drake üstünde olacaktır buna eminim. Maksimumu 4. komutan hadi 3. komutan olacak birisini King ne yapar biliyor musunuz?

Özetle yanılmayı, yanlış tahmin yapmayı çok seviyorsunuz ama benden size tavsiye olsun. En güçlü Drake fikrini şimdiden kabul edin. En azından bir kere yanılmamış olursunuz.
Ohoo... Who's Who ve Sasaki King "Ben şahsen çağırsam gelmezdiniz." dedi diye King'i yerden yere vurmalar da gördük Who's Who ve Sasaki'yi göklere çıkarmalar da gördük.

Muhtemelen Drake'dir. Fakat sOda sever bu tarz güzellemeleri. O kadar Tobi Roppo falan dedi algı kastı. O yüzden hepsinin içinden Drake'i geçmiş birisi çıkabilir belki.

King-Quenn-Jack'i hedef aldıkları, yerine geçecekleri kişiler sırasıyla Who's Who, Drake, Sasaki bence.
Yani güç sıralaması ;
Who's Who
Drake
Sasaki
Ulti (Maria ile yeri değişebilir)
Black Maria
Page One

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık