Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Twitch'te Smoker ile Soru-Cevap Yayını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Limonata nasıl yapılır, bunu anlatsın.
Menenemde tercih ettiği malzemeler?
Silmarillion kitabının en sevdiği bölümünü okusun ya da anlatsın.

Teşekkürler.

- Gücünün kısıtlandığını düşündüğü karakterler var mı?
- Yaşamış ve yaşamakta olan karakterler arasından en güçlü olduğunu düşündüğü karakter kimdir?

Motomot soru cevap ve muhabbet olmaz diye düşünüyorum. Sohbette edilir heralde ama ne hakkında konuşulur onu bilemiyorum.
Ön hazırlık iyidir. Yani güzel konularla başlanırsa gerisi peyderpey gelir. Mesela nacizane bir öneri olarak " fantastik evrenler ve sevilme nedeninin felsefesi " üzerine başlanabilir. İnsanın doğası neden doğal üstü şeylere ihtiyaç duyar. Veya " bilimle beraber rafa kaldırılan kültür ve mitolojilerin fantastik dünyalar ile ileriye taşınma ve beraberinde araştırma ruhu " ve hatta " başka kültürü öğelerin bu derece uğraşı olmasının dil, tarih, mitoloji ve empati üzerine etkileri " vs diye uzar gider. Çok didaktik yapmak da istemezsiniz elbet; beklentim büyük, şimdiden başarılar. :sapkali:

Ön hazırlık iyidir. Yani güzel konularla başlanırsa gerisi peyderpey gelir. Mesela nacizane bir öneri olarak " fantastik evrenler ve sevilme nedeninin felsefesi " üzerine başlanabilir. İnsanın doğası neden doğal üstü şeylere ihtiyaç duyar. Veya " bilimle beraber rafa kaldırılan kültür ve mitolojilerin fantastik dünyalar ile ileriye taşınma ve beraberinde araştırma ruhu " ve hatta " başka kültürü öğelerin bu derece uğraşı olmasının dil, tarih, mitoloji ve empati üzerine etkileri " vs diye uzar gider. Çok didaktik yapmak da istemezsiniz elbet; beklentim büyük, şimdiden başarılar. :sapkali:
Aklıma iki farklı şaka yapmak geldi. En iyisi ikisini de yapmak.
Ş1: Dur, sakin. Seni sonraki programlara çıkartırlar, konuşursun.
Ş2: Yayında ben yokum yalnız. Karıştırdın galiba.

İki türlü tepki verilebilir.
T1: :oleyo:
T2: :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık