Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Türkiye'de Yayınlanmış En Komik Komedi Dizisi

Tatlı hayat güzeldi gerçi Türkan Şoray sanki zorla oynuyo gibiydi hani silah zoruyla kadroya katmışlar sanki öyle bi isteksizlik özensizlik ama geri kalan kısmı güzeldi. Ama şimdi izlesem bikaç tebessümden başka bi tepki vermem diye düşünyorum. Komedi dizilerine gülmekten çok eğlenmek hoş vakit geçirmek için bakıyorum zaten samimi bir ortam olsun karakterler abartı olmasın güzel bi ortam olsun yeter benim için yedi numara falan severek izlerdim.

Komedi dizisinde gülme efekti olmamalı bence. Seyirci nerde güleceğine kendi karar vermeli. Berbat bi esprini ardından gelen gülme efektiyle pavlovvari bi şartlandırmaya girilmemeli.
Sırf şu dediğin durum yüzünden The Big Bang Theory'den soğuyorum ara sıra.
Gülme efekti gerçekten sinir ediyor insanı.

Sırf şu dediğin durum yüzünden The Big Bang Theory'den soğuyorum ara sıra.
Gülme efekti gerçekten sinir ediyor insanı.
O dizideki kahkaha sesleri efekt değil hacım, setteki izleyiciler gülüyor. Oradaki gülme seslerinin farkı, sadece yönetmenin değil, bizim de o anlarda gülmemiz.

Oyumu Avrupa Yakası'na veriyorum. Diğer seçenekler de benim için ne kadar eğlenceli yapımlar olmuşsa da henüz hiç biri Avrupa Yakası'nın kalitesine ve popülasyonuna ulaşmış değil. Onu geçebilecek varsa da İşler Güçler'dir.

O dizideki kahkaha sesleri efekt değil hacım, setteki izleyiciler gülüyor. Oradaki gülme seslerinin farkı, sadece yönetmenin değil, bizim de o anlarda gülmemiz.

Oyumu Avrupa Yakası'na veriyorum. Diğer seçenekler de benim için ne kadar eğlenceli yapımlar olmuşsa da henüz hiç biri Avrupa Yakası'nın kalitesine ve popülasyonuna ulaşmış değil. Onu geçebilecek varsa da İşler Güçler'dir.
Haha, kim söyledi la bunu sana :D
Bildiğin efekt olum, diziyi batırıyor ayrıca. Diziyi batırıyor diyorum, çünkü ne zaman gülüp gülmeyeceğimize bıraksınlar da biz karar verelim :)

Haha, kim söyledi la bunu sana :D
Bildiğin efekt olum, diziyi batırıyor ayrıca. Diziyi batırıyor diyorum, çünkü ne zaman gülüp gülmeyeceğimize bıraksınlar da biz karar verelim :)
Senin gibi insafsızların eleştirileri üzerine gösterdiler adamlar o seti ve izleyicileri. :cool:
Bütün bölümlerini izledim o dizinin ve hiç birinde seyircinin güldüğü kısma gülmediğim olmadı. Yanisi kimse nerede güleceğine karar vermiyor hacım, o gülenler de sen ben gibi izleyenler. :)

Senin gibi insafsızların eleştirileri üzerine gösterdiler adamlar o seti ve izleyicileri. :cool:
Bütün bölümlerini izledim o dizinin ve hiç birinde seyircinin güldüğü kısma gülmediğim olmadı. Yanisi kimse nerede güleceğine karar vermiyor hacım, o gülenler de sen ben gibi izleyenler. :)
Ya hacı bırak Allahını seversen bildiğin efekt, istediği kadar adam göstersin :)
Sezon 6, 12.bölümün başında gülme efekti koymuşlar, hiç komik olmadığı halde, kamera arkasını bulursan bu bölümün göster bana, sırf bu dizi için demiyorum aaa bak şurası komik şurada gülün diye, seyirciyi aşağılamaktır benim gözümde. Leyla ile Mecnun'da buna bir gönderme vardı, tam benim hislerimi yansıtan.

Ya hacı bırak Allahını seversen bildiğin efekt, istediği kadar adam göstersin :)
Sezon 6, 12.bölümün başında gülme efekti koymuşlar, hiç komik olmadığı halde, kamera arkasını bulursan bu bölümün göster bana, sırf bu dizi için demiyorum aaa bak şurası komik şurada gülün diye, seyirciyi aşağılamaktır benim gözümde. Leyla ile Mecnun'da buna bir gönderme vardı, tam benim hislerimi yansıtan.
O tür efektleri ben de sevmiyorum hacı ancak bu dizideki efekt değil işte. Sürekli de yerinde gülmeler var. O gülmelerin yüzde yüz bir tutarlılığı olamaz zaten, herkes her şeye gülmez. Hem bazen sadece onların kültüründe anlaşılabilecek espriler oluyor, salonda kahkahalar koparken senin gülesin gelmiyor. O kadar da olacak.

Hayır hacı efekt değil diyorsan ona benim itirazım, yani Luffy yok ki karşında beni kekleyesin .d
Dediğim sahneyi buldum
[video=youtube;_wjaD9FsPLo]http://www.youtube.com/watch?v=_wjaD9FsPLo[/video]

Hem bazen sadece onların kültüründe anlaşılabilecek espriler oluyor, salonda kahkahalar koparken senin gülesin gelmiyor.
Ohoo, hacı sen anlamıyorsun'a getirmişin ama burada. Yetenek Sizsiniz'e katılan gıcık bir adam vardı, esprilerine gülmeyince milletin zekaya laf ediyordu, anlamadınız diye, o geldi akılma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık