Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Travian (2004)

Ahaha. :D Adamdan saymazlar yani. :D

Sen gelip benim köyü koruyabiliyor musun ya da ittifak kurabiliyor muyuz?
Aynı zamanda başladığımızdan benimde gücüm yetmez. Birlik işte bu yüzden önemli. Bir yazayım başkana senide birliğe aldırayım. Birisi saldırdığında mesaj atarsın herkez kuvvetlerini sana gönderir :a:

Bende şu an bir tane asker gözüküyor. Deşerler valla beni.
Şimdilik asker basmana gerek yok boşa hamını oraya harcama. Hamları yükselt aynı zamanda gerekli binaları inşa et. Sağ alt tarafta görevler var onlardan yapabileceğin kolay görevleri yap. Ham veriyor diye fazla ham harcatacak görevleri yapmaktan kaçın.

Ben kendi başımın çaresine bakarım ya. Olmadı intihar saldırısı yaparım. :D
Öyle bir dünya yok. Kendi başına bir şey yapamazsın. Bana yakın olsan gene askerlerimi sana çekerim kahramanımı sana atarım ama bana yakında değilsin. Hiç olmadı sana saldırana eş zamanlı saldırır zarara sokardım. O yüzden güçlü bir birliğin himayesine gir kendini güçlendir sonrası kolay.

Öyle bir dünya yok. Kendi başına bir şey yapamazsın. Bana yakın olsan gene askerlerimi sana çekerim kahramanımı sana atarım ama bana yakında değilsin. Hiç olmadı sana saldırana eş zamanlı saldırır zarara sokardım. O yüzden güçlü bir birliğin himayesine gir kendini güçlendir sonrası kolay.
Oğlum sen demedin mi Tr 5'e aç diye. :D sana yakın bir yere açtırsaydın ya. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık