Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    272
Law kalbini aldıktan sonra tek atıyor ama ne vergosu , mangada bu zamana kadar vergo kadar ezilen bir karakter oldumu 10 parcaya böldü geçti adamı bırakın şu taraflı yorumları.
Diyorum ya Vergo'nun mallık yapması sonu oldu diye. Law kalbini geri almaya çalıştı ama Vergo ona da izin vermedi. Vergo Law'ın shambles'ından daha hızlı hareket ediyor resmen. Bu da mı Law'ın handikapı ?
Kalbini ancak Smoker yardımıyla alabildi. Adam ayrı ayrı iki kişiyle dövüştü resmen orada. Law ne yaptıysa işe yaramadı. Adam counter shock yedi sonra hicbir sey olmamış gibi Joker'den sana mesajım var diyor :D Law ise yaramadı mı lan diye şaşırıyor. Yani Vergo havuza atlar gibi atlamasaydı yakın dövüşteki üstün kabiliyeti ile Law'a hayatının sopasını atıp öldürürdü. Adamın gözlem hakisi de kötü değildi. Law'ın yapacağı birçok shambles'tan kurtulabilirdi. Tıpkı Smoker'ın duman versiyonunda kurtulduğu saldırılar gibi..

Law douriki fakiri, irade yoksunu, meyvesiyle her şeyi yapabileceğini zanneden hayalperestin teki. Bakma Vergo yan bastı, çamura battı ayağına gitti.

Dressrosa arcını ve crackerin luffy ile olan dövüş sahnesine tekrar baktım baştan aşağı, tek söyleyebileceğim doffy'nin kalibresi farklıymış be diyor insan. Doffy'nin çok fazla derin işlendiğinden dolayı law'ı da güç açısından dof'un gücüne bakarak değerlendiriyoruz haliyle. Başlarda doffy'i cracker ile hemen hemen aynı seviyelerde olduğunu düşünsem de şimdi arcları tekrar okuyunca daha iyi kavrıyorsun dof kesinlikle üstün cracker'den. Bu açıdan değerlendirdiğim de law'ın belki biraz şansı olduğuna kanaat getirdim ama cracker daha avantajlı neredeyse sınırsız asker yapması en büyük avantajı oluyor law karşısında zira law enerjisini koruması gerekiyor o yüzden doffye attığı gamma gibi sürpriz bir atak ile bir şansı olabilir onun haricinde law zorlar ama alamaz.

Law Luffy den daha rahat alır.Meyvesiyle iyi counterlar Crackerı.

Law'ın Vergoyla vs sini karıştirmayın.Çok oldu o hiç mi gelistirmicek bu adam kendini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık