Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    272
İlk savaşlarında plana uyması gerekiyordu, savaşacak vakti yoktu, Dof'un yanında amiral vardı ve tüm gücüyle saldırdı kendisine.(Dof'un söylediğine göre kendini tutmuyordu Fuji, kendi de bodoslama dalıyorum dedi.)

İkinci savaşta da çok fazla hasar almıştı ve bilerek dayak yedi Dof'un açığını bulup direk bitirmek için. O atak şansını da buldu, öldüremese de önemli hasar verdi.
Law'ın çoğu zaman zor durumlarda Doflamingo ile karşılaştığını biliyorum ama yine de teke tek alabilir miydi büyük soru işareti. Cracker bi Doflamingo eder mi onu da kestiremiyorum, bi fikrim yok bu konuda.

Ope Ope vs Cracker.

Kraker'in yenmesi sadece zaman meselesi, Trao'nun meyve yeterli ama kendi yetersiz.

Yıpratma taktiği ile kazanan Cracker olur. Belki bir ihtimal doğru shambles ile bitirici vuruşu atabilir ama Cracker seviyesi birisi yer mi bilmiyorum.

Law Jinbei'nin bir altı meyvesi iyi olsa kaç yazar kapasitesi o dövüşlere yetmez.
Doflamingo'yada yetmiyordu Dof öldü sandı Luffy ile telepati kurdu vs. 1000 tane olay ile bir darbe vurabildi.
Doflamingo'nun dövüş yetenekleride 1-2 seviye altta Cracker'dan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık