Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    272
Önemli bir detayı söylemeyi unutmuşum. Kuma'da incil var pacifistalarda yok. Attığım manga ve anime bölümlerinde incil yok ortada. Hem mangada Kuma oluyorsa animede nasıl pacifista oluyor?? O wiki sayfasına ben de bakıyorum zaten. Neyse sen araştır bak en iyisi. İyi forumlar.
Bakmak yetmiyor demek ki okumanı da tavsiye ederim orada yazıyor araştır demişsin ben sana kaynak atıyorum daha neyini araştırayım zaten yıllardır araştırdım bu sonuca vardım orada yazmış yerini bile söyledim anime ve manga differences içinde yazıyor.

Bakmak yetmiyor demek ki okumanı da tavsiye ederim orada yazıyor araştır demişsin ben sana kaynak atıyorum daha neyini araştırayım zaten yıllardır araştırdım bu sonuca vardım orada yazmış yerini bile söyledim anime ve manga differences içinde yazıyor.
Tamamdır gördüm. Mangada sadece karşılarına çıkıyor ama animede devamını getirmişler evet. :good:

@hsynrknz

"İn the anime, it shows trafalgar law,captain kidd and their entire crew fighting one of the pacifistas"

Konuyla alakalı başka bişey bulamadım. Bu da bilindik bişey zaten. Ben animedeki dövüşü izlemedim hatta. Mangada Law ve kidd'in pacifistaya dalacağı belliydi ona dayandırarak söyledim ne söylediysem.

Gerçek kuma olduğu nerden çıktı? Gerçek olsa incil gösterilir. Adamın law ve kidd'e saldırmak için veya onları kurtarmak için bi sebebi de yok. Kuma onlarla dövüşse ölürlerdi. kurtarsa onu da öğrenirdik.

@hsynrknz

"İn the anime, it shows trafalgar law,captain kidd and their entire crew fighting one of the pacifistas"

Konuyla alakalı başka bişey bulamadım. Bu da bilindik bişey zaten. Ben animedeki dövüşü izlemedim hatta. Mangada Law ve kidd'in pacifistaya dalacağı belliydi ona dayandırarak söyledim ne söylediysem.

Gerçek kuma olduğu nerden çıktı? Gerçek olsa incil gösterilir. Adamın law ve kidd'e saldırmak için veya onları kurtarmak için bi sebebi de yok. Kuma onlarla dövüşse ölürlerdi. kurtarsa onu da öğrenirdik.
Eldiven olayı daha sağlam argüman ama. Arkadaş haklı gibi.

Kuma nereden çıktı :/ Pacifista eldiven takmaz nereden çıktı :/ Wiki'de de öyle bir bilgi yok zaten.

Kid ile Law pacifista ile savaştı ama pacifista nedir bilmediklerinden Kuma sandılar.

Elinde delikle dolaşmak yerine eldiven takıyorlar ordan bişey aramaya gerek yok. Gerçek kuma olsa belli edilirdi bu. En azından incili görürdük.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık