Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116

Silinmiş Üye

O bölümler çok tatlı. Güncel de çok tatlı gerçi. Yazar sürekli zorluyor bir şeylere kendini. Bu çok açık eserde.
Ya yeni karakterler eklemesine de bayılıyorum ben. Şu ana kadar şikayetçi olduğum bir şey yok ama bu kadar sayıya rağmen ne jahard prensesleri hakkında ne de diğer aileler hakkında pek bir şey görmedim :/ Birkaç tanesi ileri de harekete geçecek ama hadi hayırlısı

Ya yeni karakterler eklemesine de bayılıyorum ben. Şu ana kadar şikayetçi olduğum bir şey yok ama bu kadar sayıya rağmen ne jahard prensesleri hakkında ne de diğer aileler hakkında pek bir şey görmedim :/ Birkaç tanesi ileri de harekete geçecek ama hadi hayırlısı
evet. biraz bu yönüyle op'a benziyor. Ama karakterine bağlı bu herif. oda gibi liboş değil.
mesela son 2 güncel bölümü seriye yeni soktuğu birine adadı. ırkını falan tanıttı onun üzerinden.... Baya keyifliydi savaşın ortası falan ama sırıtmıyor.

Silinmiş Üye

evet. biraz bu yönüyle op'a benziyor. Ama karakterine bağlı bu herif. oda gibi liboş değil.
mesela son 2 güncel bölümü seriye yeni soktuğu birine adadı. ırkını falan tanıttı onun üzerinden.... Baya keyifliydi savaşın ortası falan ama sırıtmıyor.
Ya zaten karakterler hiç sırıtmıyor. Ben mesela bu cüce Evan mal mal dolaşacak mı diyordum ama Karaka savaşında çıkardığı eşyalar falan ona bile iyi rol yükledi herif. Karakterlerin altını böyle doldurmasa okunmaz zaten ama hem çok karakter hem de iyi anlatıma sahipler.

Ya zaten karakterler hiç sırıtmıyor. Ben mesela bu cüce Evan mal mal dolaşacak mı diyordum ama Karaka savaşında çıkardığı eşyalar falan ona bile iyi rol yükledi herif. Karakterlerin altını böyle doldurmasa okunmaz zaten ama hem çok karakter hem de iyi anlatıma sahipler.
olm evan dediğin top100 galiba he:d ama oyuncakları çok hoştu. baya sevmiştim ben de tasarım olarak da....

Arada bir devam edeyim diyorum ama çoğu karakteri unuttum. Baam'ın zırlak tavırları olmasa baştan okurdum da katlanamam.

Silinmiş Üye

olm evan dediğin top100 galiba he:d ama oyuncakları çok hoştu. baya sevmiştim ben de tasarım olarak da....
Olum biliyordum da böyle eşyalar barındırdığını bilmiyordum. Zaten serideki silahların önemi arttı. 13 ay parçası mıdır nedir onun kadar olmasalar da baya iş yapıyorlar

Bu Vegapunk çakma Tog fanı. Tog fanı dediğin üç günde 300 bölüm okuyup güncele gelir. Gerçi artık bölüm sayısı 500 olmuş min beş gün sürüyordur güncele gelmek :s

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık