Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Sonunda uygulamaları yayına gönderebildik hazirandan beri şu ikisini görmek için ne savaşlar verdik :D Bir de içeriklerimizi toparlayıp yayınlayabilirsek çok güzel olucak

Sonunda uygulamaları yayına gönderebildik hazirandan beri şu ikisini görmek için ne savaşlar verdik :D Bir de içeriklerimizi toparlayıp yayınlayabilirsek çok güzel olucak

Tebrik ederim, sonunda halletmişsiniz. Artık telefondan da rahat rahat ulaşabileceğiz.

Hazır yazıyorken sorayım, Kubera çevirme gibi bir planınız var mı?

Silinmiş Üye

Hayirli olsun. Uygulamayi kullanip degerlendirmek isterim. Acaba bu uygulamayi apk olarak ozelden alabilir miyim ?

Hayirli olsun. Uygulamayi kullanip degerlendirmek isterim. Acaba bu uygulamayi apk olarak ozelden alabilir miyim ?

Apkyı istediğine göre sanırım sen huawei kullanıyorsun, bi ara AppGallery ile şu legal kavgasını yaparız :D Sürüm çıkarken siteye apk koyma konusunu da çözeriz. Huawei kullanıyorsan crashleri bize iletebilirsen çok süper olur eklediğimiz özellik o telefonlarda bozuyosa geri alırız en kötü

Silinmiş Üye

Apkyı istediğine göre sanırım sen huawei kullanıyorsun, bi ara AppGallery ile şu legal kavgasını yaparız :D Sürüm çıkarken siteye apk koyma konusunu da çözeriz. Huawei kullanıyorsan crashleri bize iletebilirsen çok süper olur eklediğimiz özellik o telefonlarda bozuyosa geri alırız en kötü
Samsung s20 kullaniyorum ama sorun ondan degil. Japonyada yasiyorum ve uygulama sadece Turkiye icin sanirim. Boyle turk yazilimlarini falan gorunce deneyip yorumlamak hosuma gidiyor. Hem gelistirilmesi icin belki birkac yorumum ise yarar diye isteyeyim dedim. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık