Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bir düşüncem var. Sizinde fikirlerinizi merak ediyorum.

Bizim sıpanın adı 25.baam.

Bu kuleye girdiğinde headon bunu bekliyordu.
Kuleye girince arkadaş edindi ama fug bu arkadaşlara fazlasıyla sadık olacağını ve urek gibi kimseyi dinlemeden kendi başına hareket edemeyeceğini biliyordu.

Kısacası bizim oğlan daha önce kuleye girip defalarca başarısız olduysa ve fug onun açıklarını bu sayede biliyorsa ama son sefer rachel in girmesi bir değişken oluşturmuş olsa çok mu uçuk olur.
.
Mantık olarak ilk başta kulağa hoş geldiğini söylemeliyim ama örneğin Yuri gibi karakterler eminim duyup yanına giderlerdi bu takdirde onların hafızaları ne olur bilemiyorum.Zahard'ın Arlen'e yaptığı uygulama tek seferlik bir şey gibi geldi daha kulenin düzeni oturmadan.Bir de zayıf geleceğini biliyorlardı sanırım çünkü Hansung , Eduan'ın verisine tanrı bir çömez gönderip Zahard'ı cezalandıracak demişti.Son olarak 25. Gece olarak çıkacak bence önemli bir ayın yirmi beşinci gecesi gibi.Ama dediğim gib teorinin mantığı hoşuma gitti.

Teşekkürler. Evet anlamı gece idi. Dediğin gibi önemli bir gece de olabilir. Belki babasının öldüğü yada annesinin çıkışı bulduğu veya 43.katın gardiyanının öldüğü.
Merakla bekliyoru .

25. gece tasviri teolojik bir temele oturtularak hristiyanlıkla bağdaştırılabilir.Buradan da baam için isanın yeniden doğuşu ve tanrı gibi bir profil çizecekmiş gibi duruyor. İsa'nın ölümden diriltildiği ve gelecekte tanrının krallığını kuracak olması inancıda zahard'ın krallığının yıkılmasına benzerlik gösterebilir.

SİU, hristiyanlıkla ilgili detaylardan ne kadarını hikaye ile benzeştirir ilerde göreceğiz ama şimdilik bana en yakın gelen açıklaması bu oldu.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık