Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Büyük ihtimalle tekrar görülmeyecek bir karakter, zira adam sadece dikeni bırakmak için kuleye girdi. Üstüne gardiyanı öldürüp hadi bana eyvallah dedi. Enryuu ötekiler gibi kat çıkmadı. Aniden 43. katta belirdi. Geçmişi gösterirken kapıyı açmasından böyle bir sonuca varıyorum. Baam'ın ilk kat için açtığı kapıyı Enryuu o katta açıverdi. Fakat umarım serinin sonunda tamamen görmek nasip olur.
Phantaminum ise birinci olan karakter. O daha meçhul. Hiçbir bilgi yok. Belki o da serinin sonunda görülür.
Kendini dikene mühürlemiş gibi hissettim. Kule dışında doğmuş olabilir. Ama 43. katın gardiyanını nasıl telef edebildi merak ediyorum. Ki gardiyandan kalma gücün bir kısmı ile çoşmuştu oradaki salak. Gardiyanı bizzat öldürebilecek güç umarım kehaneti beklemiyordur. :)

@Raiden umarım. Görmeyi ben de isterim.

Kendini dikene mühürlemiş gibi hissettim. Kule dışında doğmuş olabilir. Ama 43. katın gardiyanını nasıl telef edebildi merak ediyorum. Ki gardiyandan kalma gücün bir kısmı ile çoşmuştu oradaki salak. Gardiyanı bizzat öldürebilecek güç umarım kehaneti beklemiyordur. :)
Enryu dışarıdaki tanrının gönderdiği bir elçi olarak geçiyor. Bunun dışında bir işlevi olmayacaktır bence. Fakat dediğin gibi kendini dikene mühürlemiş olabilir ve böylece tüm diken parçalarını bir araya getirdiğinde belki mavi iblis gibi o da Baam'a görünür olur.
Bu sayede dışarıdaki tanrının amacını da öğrenebiliriz. Şu anlık o kısımlarda muallakta. Kulenin dışı nasıl, ne planlıyor..?

Her ne kadar bunla ilgili veya Phantaminum hakkında seride pek bir şey geçmese de sanırım önceki yazılarında bir şeyler varmış: Kulenin dışı ve orada yaşananlar, Phantaminum nedir gibi... Bilen biri bu konuda kaynağı söylese veya bildiklerini yazsa iyi olur.

@Raiden umarım. Görmeyi ben de isterim.

Enryu dışarıdaki tanrının gönderdiği bir elçi olarak geçiyor. Bunun dışında bir işlevi olmayacaktır bence. Fakat dediğin gibi kendini dikene mühürlemiş olabilir ve böylece tüm diken parçalarını bir araya getirdiğinde belki mavi iblis gibi o da Baam'a görünür olur.
Bu sayede dışarıdaki tanrının amacını da öğrenebiliriz. Şu anlık o kısımlarda muallakta. Kulenin dışı nasıl, ne planlıyor..?

Her ne kadar bunla ilgili veya Phantaminum hakkında seride pek bir şey geçmese de sanırım önceki yazılarında bir şeyler varmış: Kulenin dışı ve orada yaşananlar, Phantaminum nedir gibi... Bilen biri bu konuda kaynağı söylese veya bildiklerini yazsa iyi olur.
Aynen öyle. Şu axis gücü tam olarak nedir onu da merak ediyorum. Sanırım çizgi romanlar olarak çıkardıkları yan hikayeler var. Makino, seviyesine itiraz edip gittiğinde " benim hiç Phantaminum ile dövüştüğümü gördün mü, diye sormuş. Adam da hayır ama sen kaybederdin " demiş çizgi romanların birinde galiba.

Bir de seride geçtiği için mi ne bilmiyorum da 13 ay silahının tamamını Baam kontrol edecek gibi. Kule seviye belirlemelerinde nasıl Fug yaşlıları yok onu da anlamış değilim. Bakalım bu serinin de +1000'i var bence.

Şunu yazmak istedim, bu Jahad 'ın gençliğini görünce 'bu ne la, kim takar bunu' demiştim zira epey çocuk duruyordu. Fakat esas halini görünce adam karizmanın kralı olmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık