Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
1. sezon 25. bölüm, Taç Oyunu sırasında Baam Rachel'i kurtardıktan sonra aklında bu görüntü canlanıyordu. Burada Rachel'ın kafasından tutan kimdi? Bilgisi olan var mı?
Bu kişinin Arlen olduğu düşünülüyor. Rachel’in Baam’ı sevmemesinin sebebi de kendisine yapılan işkencelerin sorumlusu olarak baam’ı görmesi. Bınların hepsi birer çıkarım bu arada kesin değil.

Bu son sayılarda beyaz saçlı doktor da koona şimdi Rachel i anlıyorum bende seni yalnız benim girebildim bir yere hapsetmek isterdim gibi birşey diyordu sayfayı bulursam atarım. Belki Rachel ona birşey ler anlatmıştır.

Geliyor gönlümün efendisi az kaldı. Bu sayıda Kallavan ile karşılaşma olacak mı acaba çok merak içerisindeyim. Baam nasıl karşılayacak asıl? Sakin mi, sinirli mi, yoksa kendini kaybetmiş mi? Bekliyoruz efenim.

Merhabalar.. Toontr den sonra şimdi de webtoonmatik kapanmış. Alternatif önerisi olan var mı?
Arkadaşlar toontr kapanmadı www.mangasloth.com olarak değişti. Amaç ingilizce serileri de eklemekti. Sorun hesapladığımdan daha fazla kod yazılmasının gerekmesi. Bir süre daha kodları oturtup birden fazla dil ile devam edicez.

Seri durumuyla ilgili olarak da çeviriyi yapıyorum çıktıkça, editör olmadığı için sitede yayınlayamıyoruz. Editör bulursam toplu çıkartırız bulamazsam ben editlerim. Eskiden ben çeviriyordum vakit yok diye bırakmıştım yine ben çeviricem.

Son aylarda yavaşlamasıyla ilgili de herkesin anlamadığı bir gerçek var. Shiro sabah 6da işe gidip akşam 9da işten geliyodu bu adam yemek mi yiycek duş mu alıcak edit mi yapıcak. Siteyi 2 kişi çevirmeye çalışıyoruz iki kişi de çalışıyor kim isterse çevirsin hızlı çıkarıyosa çıkarsın ben togu 3-4 senedir yürütüyorum osein.net'te hatırlayan varsa 1 haftada 30 bölüm verdiğimizi de hatırlarım. Bazen yavaşlıyor bazen hızlanıyor ağlayan varsa başka fansuba çevirtsin biz kaliteli çeviriyle bazen hızlı bazen yavaş devam etmeye başlıyoruz tekrardan.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık