Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tower of God (Anime)

Farkındayım, o yüzden spoiler istemediğimi uyarısında bulundum. Soruların cevabı varsa spoilerdır zaten. Benim gibi yeni başlayanlar için düşüncelerimi paylaştım. Maalesef seriyi takip edenlerin çoğunluğu güncelde olduğu için kendi başıma takılıcam gibi bir durum oluşuyor : )) Sizde ilk başladığınız zamanları hatırlayın duygulanın :D
Bende ilk defa animesi ile başladım:(

MuzluYulafEzmesi

Çizgi Romanını 15 bölüm ıkına ıkına okuyup bırakmıştım dayanamayıp . Haydi ''Belki izlemek okumaktan daha katlanılabilirdir bir deneyelim '' diye düşünüp izledim ama bölümün yarısında kapattım . İleride güzelleşeceğini bilmeme rağmen olmuyor abi olmuyor ...

Çizgi Romanını 15 bölüm ıkına ıkına okuyup bırakmıştım dayanamayıp . Haydi ''Belki izlemek okumaktan daha katlanılabilirdir bir deneyelim '' diye düşünüp izledim ama bölümün yarısında kapattım . İleride güzelleşeceğini bilmeme rağmen olmuyor abi olmuyor ...
Ben One Piece animesinde yaşamıştım bunu. En son 10 bölüme kadar dayanmaya karar verdim. 4. bölümde ikna oldum : ))
Dragon Ball'da ise başaramadım devam etmeyi.

MuzluYulafEzmesi

Ben One Piece animesinde yaşamıştım bunu. En son 10 bölüme kadar dayanmaya karar verdim. 4. bölümde ikna oldum : ))
Dragon Ball'da ise başaramadım devam etmeyi.
@İnari 'den azar yediğim için bırakmaktan vazgeçip 5 bölüm daha okumuştum bende ama sarmadı maalesef . Günde 1 bölüm okumaya bile ikna edemiyorum kendimi :( Gerçekten One Piece'in ilk bölümlerine bakınca '' Nasıl dayanıp izlemeye devam etmişim bu seriyi ? '' diye soruyorum kendime bende . İlk bölümler çok vasat gibiydi :D

@İnari 'den azar yediğim için bırakmaktan vazgeçip 5 bölüm daha okumuştum bende ama sarmadı maalesef . Günde 1 bölüm okumaya bile ikna edemiyorum kendimi :( Gerçekten One Piece'in ilk bölümlerine bakınca '' Nasıl dayanıp izlemeye devam etmişim bu seriyi ? '' diye soruyorum kendime bende . İlk bölümler çok vasat gibiydi :D
Neyini sevmedin len :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık