Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Top 10 Film Listeniz

Kaç yıldır sinema takipçisi, hayranı, öğrencisiyim. İlk defa böyle bi liste girişiminde bulunucam hadi bakalım.
Stalker
The Pillow Book
Dolls
The Fountain
Bin - Jip
Mullholland Drive
Persona
Waking Life
Zombie and Ghost Train
Arizona Dream
Donnie Darko
Holy Motors
The Crow
Being John Malkovich
The Turin Horse
Pan's Labyrinth
Taste of Cherry
The Sevent Seal
Chunking Express
The Man From Earth
We need to talk about Kevin
Gemide
Turtles Can Fly
Funny Games
+
Yok abi sinema öğrencisi olunca duramıyorsun 24 tane olmuş çok mu oldu diye durduğumda.10'dan sonrasını spoilera alayım ilgisini çeken baksın madem, ayıramam çünkü. Ha bir de sıralama yok öyle en vuruculardan yazdım.
Mulholland drive çok iyidir. Böyle bir liste yapamam da Mulhollanda o listede mutlaka yer veririm.

Yapamam ki. En iyi 10 çok az ya :)
Mulholland drive'ı 2 kere izlemiştim. İlkini hiç dikkatli izlemediğimden böyle nasıl bitti diye 2.sefer izlemiştim dikkatlice.
3-5 bir şey yaz belki izlerim diye dedim yahu. Senin tarzın bana uyar gibi bir his var içimde, tabi avatarın da güven veriyor bu konuda.:)

Mullholland sevenler diğer Lynch filmlerini izlesinler.

The man from earth falan yazılıp durulmuş beğeniye birşey diyemem ama abartılmış bir film.Filmin senaryosu zaten saçmalıktan ibaret.Sözde bilimsel konuşmalar ve garip bir son.Diyalog fazla ve tek mekan diye abartanlar sanırım birkaç tane mekan filminden fazlasını izlememişler.Tek mekan diye övülmesi bana komik geliyor.

Mullholland sevenler diğer Lynch filmlerini izlesinler.

The man from earth falan yazılıp durulmuş beğeniye birşey diyemem ama abartılmış bir film.Filmin senaryosu zaten saçmalıktan ibaret.Sözde bilimsel konuşmalar ve garip bir son.Diyalog fazla ve tek mekan diye abartanlar sanırım birkaç tane mekan filminden fazlasını izlememişler.Tek mekan diye övülmesi bana komik geliyor.
Lanet filmleri sakin kafayla ve sakin bir ortamda izlemek lazım. Özellikle salaklarla izlemek hep sıkıntı. Ona açıklicam diye sen kaçıroyorsun :)
Böyle oldu da ilk seyrettiğimde.

Lanet filmleri sakin kafayla ve sakin bir ortamda izlemek lazım. Özellikle salaklarla izlemek hep sıkıntı. Ona açıklicam diye sen kaçıroyorsun :)
Böyle oldu da ilk seyrettiğimde.
Mullholland için konuşuyorsan anlamaya çalışmayın diyor yönetmen :D O yüzden fazla kasmaya gerek yok aslında ama o filmi biraz özel hissiyatlar uyandıran bir film.Farklı yorumlamaları var ama hiçbirinin kesinliği yok.Sadece bazı psikolojik saptamalar kesin denebilir.Birde Lost Highway var o da fena.Eraserhead ise anlamaya çalışmak boşa o kadar diyeyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık