Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tokyo卍Revengers

Emma'yı her gördüğümde çok üzülüyorum, Baji'den bile çok etkiledi beni ölümü. Keşke kurtarmanın bir yolunu bulsalar :( . Bazen hiçbir çözüm bulamayıp abisine kadar gidecekmiş gibi geliyor olaylar ama abisini kurtardığı an tüm Kazutora ve Baji olayları boşa gidecek ve seriye zarar da verirmiş gibi geliyor. Bilemiyorum sadece Emma'yı bir şekil de getirsin istiyorum :(

Üye silindi 7459

Tokyo Revengers gibi seri önerebilir misiniz?
Bir yükselişin hikayesini anlatan seri. Sonuçta Takamichi başta köle gibi bir şeydi ama sonuna doğru çetenin başına geçiyordu az kalsın.
Jujutsu Kaisen gibi seriler izlemedim o yüzden her türlü öneriyi söyleyebilirsiniz.

Tokyo Revengers gibi seri önerebilir misiniz?
Bir yükselişin hikayesini anlatan seri. Sonuçta Takamichi başta köle gibi bir şeydi ama sonuna doğru çetenin başına geçiyordu az kalsın.
Jujutsu Kaisen gibi seriler izlemedim o yüzden her türlü öneriyi söyleyebilirsiniz.
Çok klasik olacak ama Naruto izlemiş miydin?Avatarın güzel olmuş bu arada.

Bende şöyle bir öneri yapayım o zaman;Tokyo Revengers gibi çete-serseri temalı bir seri arıyorsanız şöyle bir şey var, Türkçesi güncel değil ve pek sık bölüm gelmiyor ama seri gayet güzel, özellikle çizimleri baya iyi.

Üye silindi 7459

Çok klasik olacak ama Naruto izlemiş miydin?Avatarın güzel olmuş bu arada.

Bende şöyle bir öneri yapayım o zaman;Tokyo Revengers gibi çete-serseri temalı bir seri arıyorsanız şöyle bir şey var, Türkçesi güncel değil ve pek sık bölüm gelmiyor ama seri gayet güzel, özellikle çizimleri baya iyi.

Teşekkürler, yok Naruto izlemedim. Attığın seri ilginç duruyor bir ona bakarım. Tekrardan teşekkürler

Üye silindi 7459

Yoktur onun esi benzeri..............
Benim klasik soru tarzım ya :D
İlk izlediğim seri One Piece olduğu için diğerlerine zor ısındım ama Tokyo revengers aktı adeta.
Karakterlerin kendilerine has stili olsun; saç, giyim tarzı vesaire cidden etkiledi beni.
Yanında hikaye de iyi olunca çok iyi olmuş :D

Benim klasik soru tarzım ya :D
İlk izlediğim seri One Piece olduğu için diğerlerine zor ısındım ama Tokyo revengers aktı adeta.
Karakterlerin kendilerine has stili olsun; saç, giyim tarzı vesaire cidden etkiledi beni.
Yanında hikaye de iyi olunca çok iyi olmuş :D
Cok essiz bir seri, marjinal bir tarzı var. Yayılmasından cok memnunum...

Bıraktığım yerden tekrar mı başlasam? Ana karaktere sinir olmuştum ama okuyacak bir şeyler yok zaten tekrar bir şans veresim var.

Nerede bıraktın ve niye sinir oldun onu merak ettim? :D
Paso ağlıyordu ya ona sinir oldum. Buradan bir arkadaşa ileride düzelecek mi dedim yok dedi bıraktım. Birde ben zamanda yolculuk gibi kavramları pek sevmem. O yüzden birazda ön yargım vardı serinin devamı hakkında. Ama pek güzelmiş herkes övüyor. Demek ki güzel işlemiş mangaka. O yüzden bir şans daha veresim var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık